Versus je nadčasová značka s rodinnou históriou - Gianni Versace ju vytvoril v roku 1989 ako darček pre svoju sestru Donatellu. Témou sa stal extravagantný štýl, spájaný s rock'n'rollovou energiou, rebelstvom a avantgardou. Donatellina záležitosť dala značke charakter, vytvárala kreatívne a nekonvenčné návrhy. Celosvetový úspech mohla sláviť už po jednom roku, s prvou módnou prehliadkou prezentovanou v Miláne. V rokoch 2005 až 2009 Donatella prestala vytvárať nové modely, aby sa mohla sústrediť na ďalší rozvoj. Niekoľkoročná prestávka návrhárke prospela, pretože Versace sa triumfálne vrátila na svetové móla a sortiment sa rozšíril aj o hodinky.

Čítať ďalej

Hodinky Versus Versace

(2)

Najobľúbenejšie
 1. -10%
  Hodinky Dámske Versus Versace Logo Hodinky Dámske Versus Versace Logo
  Skladom - ihneď na odoslanie
  189,00 € 170,00 €

  Versus Versace Logo SP8090014

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. -10%
  Hodinky Dámske Versus Versace Dressy Hodinky Dámske Versus Versace Dressy
  Skladom - ihneď na odoslanie
  209,00 € 188,00 €

  Versus Versace Dressy VSP1V0819

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Versus Versace je nadčasová značka s rodinnou históriou - Gianni Versace ju vytvoril v roku 1989 ako darček pre svoju sestru Donatellu. Témou sa stal extravagantný štýl, spájaný s rock'n'rollovou energiou, rebelstvom a avantgardou. Donatella šikovne vtlačila značke charakter kreatívnymi a nekonvenčnými návrhmi. Celosvetový úspech mohla sláviť už po jednom roku, keď sa jej prvá módna prehliadka predstavila v Miláne. V rokoch 2005 až 2009 Donatella prestala vytvárať nové modely, aby sa mohla sústrediť na ďalší rozvoj. Niekoľkoročná prestávka návrhárke prospela, pretože Versace sa triumfálne vrátila na svetové móla a sortiment sa rozšíril aj o hodinky.

Jedinečné hodinky Versus Versace - nájdite si svoj štýl

Hodinky Versus Versace sú vytvorené s ohľadom na ženy aj mužov, ale s osobitným zameraním na prvú skupinu. Tieto hodinky najlepšie definuje pojem jedinečnosť - všetky modely sú založené na individuálnom, osobitom dizajne, ktorý poskytuje neobvyklý a jedinečný vzhľad a dokonale sa kombinuje s akýmkoľvek typom šatníka. Všetky modely - pánske aj dámske - možno tiež rozdeliť do dvoch základných kolekcií:

Fire Island - dynamické modely, ktoré kombinujú plastový obal spolu s remienkom z rovnakého materiálu. Vďaka mnohým farebným variantom je možné hodinky prispôsobiť každému nositeľovi a ich športový dizajn v kombinácii s klasickým a luxusným charakterom dáva vzniknúť jedinečným hodinkám, ktoré bude chcieť každá dáma.

Nové logo - to je jeden z najnovších radov, ktorý sa pomaly stáva charakteristickým znakom značky Versus Versace. Široký rámik zvyšuje odolnosť hodiniek voči mechanickému poškodeniu, a tým púta pozornosť. Strohý charakter týchto hodiniek umocňujú početné varianty remienkov.

Odolnosť a precíznosť každých hodiniek Versus Versace.

Modely Versus Versace fungujú vďaka efektívnemu quartzovému strojčeku, ktorý je napájaný energiou prúdiacou z batériového článku. Ciferníky sú pokryté minerálnym sklom, ktoré uspokojivo bráni pred prípadným poškriabaním a vrypom, zatiaľ čo prvky obalu sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele alebo pohodlného plastu. Okrem toho je na ciferníkoch všetkých kusov viditeľné logo značky s levom.

Hodinky Versus Versace - recenzie a obchod vo Varšave

Recenzie zákazníkov, ktorí si hodinky Versus Versace kúpili v našom obchode, nenechávajú nikoho na pochybách. Ide o vychvaľované hodinky, ktoré dodávajú prestíž a nesú status medzi blízkymi. Módne hodinky sú nielen praktickou pomôckou na ruku, ale aj hodnotným šperkovým doplnkom na každú príležitosť. Dokazujú to modely, ktoré oceňujú spokojní používatelia.

Príďte sa pozrieť na hodinky Versus Versace do predajne vo Varšave, v našom stacionárnom salóne na Witosa 31 si môžete pozrieť originálne modely hodiniek Versace a vyskúšať si ich na ruke.

Všetky hodinky Versus Versace dostupné na Zegarownia.pl pochádzajú z legálnej, oficiálnej distribúcie a dodávajú sa s originálnou značkovou krabičkou a dvojročnou zárukou výrobcu.

Obchod s hodinkami Versus Versace vo Varšave

Zoznámte sa s jednou z najobľúbenejších a najvýznamnejších módnych značiek na svete a zistite, čím hodinky Versus Versace vynikajú! V obchode Zegarownia si môžete vybrať z desiatok rozmanitých modelov. Presvedčte sa sami, že tieto hodinky sú pre vás - Versus Versace vo Varšave sú tou najlepšou voľbou!

Oficiálny predajca Versus Versace - autorizovaný obchod - distribútor.

V našom obchode nájdete výhradne licencované hodinky Versus Versace. Navštívte náš internetový obchod a objavte sortiment značky hneď teraz. Pozývame vás aj do stacionárnej predajne, kde vám priateľský personál pomôže vybrať dokonalé hodinky. Zaručujeme bezplatnú a expresnú dopravu.