Pánske hodinky Versus Versace potešia milovníkov výrazných a originálnych doplnkov. Sesterská značka talianskeho módneho domu, inšpirovaná štýlom Donatelly Versace, sa zameriava na originálne oblečenie a doplnky, ktoré dokonale odrážajú charakter rebelských osobností.

Čítať ďalej

Hodinky Pánske Versus Versace

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Versus Versace sú modely vytvorené pre ľudí, ktorí sú v živote odvážni, nedbajú na konvencie a radi sa vyjadrujú prostredníctvom svojho vzhľadu. Oslovia ľudí, ktorí oceňujú zaujímavé, avantgardné riešenia.

Pánske hodinky Versus Versace - pôvod výnimočnej značky z Talianska

V roku 1989 sa Gianni Versace rozhodol rozšíriť svoje podnikanie a okrem už známeho módneho domu založil aj značku Versus Versace. Luxusný charakter existujúcich modelov bol v novej spoločnosti prispôsobený potrebám väčšieho počtu ľudí, a to najmä prostredníctvom atraktívnych cien. Oblečenie a doplnky, ktoré vytvárala, odrážali rebelský charakter vtedajšej spoločnosti, pričom avantgarda často slúžila ako inšpirácia. Slovo "versus" použité v názve, ktoré znamená "proti, opozícia", dokonale vystihuje povahu týchto predmetov. V roku 2016 sa kreatívnou riaditeľkou značky stala Donatella Versace, sestra jej zakladateľa, ktorá vdýchla návrhom jedinečný štýl.

Versus Versace - pánske hodinky pre milovníkov originálnych doplnkov

Pevný oceľový náramok, kožený remienok alebo snáď silikónový remienok? Výber je na vás. To, čo majú všetky spoločné, sú originálne ozdoby, ktoré nikto nemôže prejsť ľahostajne. Versus Versace narúša stereotypy tým, že na ciferníky pánskych hodiniek umiestňuje kryštály. Hlava leva je opakujúcim sa motívom na povrchu ciferníka, na puzdre a na remienku. Ukazovatele dátumu pre dni v mesiaci a týždni alebo chronografy dodávajú týmto výrobkom praktický rozmer.

Obchod s pánskymi hodinkami Versus Versace vo Varšave

Vyberte si pánske hodinky Versus Versace - v predajni Zegarownia nájdete široký výber rozmanitých modelov a zaručenú vysokú kvalitu! Vyberte si najlepšie pánske hodinky Versus Versace vo Varšave!