Manžetové gombíky sú základným pánskym šperkom, ktorý je nevyhnutný na každom formálnom stretnutí. Ťažko si predstaviť elegantnejší pohľad ako na muža v košeli, ktorej manžety sú spojené estetickým špendlíkom. Obchod Zegarownia si je tejto skutočnosti dobre vedomý, a preto sme pre vás pripravili rad návrhov, ktoré určite potešia každého muža.

Čítať ďalej

Manžetové Gombíky

(3)

Najobľúbenejšie
 1. -53%
  Spony Police Burren Spony Police Burren
  Skladom - ihneď na odoslanie
  74,00 € 35,00 €

  Police Burren PJ.26465CSS/01

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. -53%
  Spony Police Alesund Spony Police Alesund
  Skladom - ihneď na odoslanie
  99,00 € 47,00 €

  Police Alesund PJ.26547CSR/03

  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. -53%
  Spony Police Sligo Spony Police Sligo
  Skladom - ihneď na odoslanie
  87,00 € 41,00 €

  Police Sligo PJ.26484CSCR/03

  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Manžetové gombíky Tommy Hilfiger

Obchod ponúka mnoho druhov manžetových gombíkov s logom značky Tommy Hilfiger, ktorá je jednou z najobľúbenejších amerických spoločností zaoberajúcich sa navrhovaním rôznych druhov oblečenia. Vďaka rozsiahlym skúsenostiam, efektívnemu pôsobeniu vo svete módy a originálnym nápadom sú manžetové gombíky Tommy Hilfiger senzačným mostom medzi eleganciou a šik a ležérnosťou. Jedinečnosť a rozmanitosť tvarov na druhej strane zaručuje dobrú voľbu pre každého muža - ale neoplatí sa obmedzovať len na jeden model, pretože mať viac ako jeden pár manžetových gombíkov sa určite osvedčí počas obdobia intenzívnych obchodných rokovaní.

Elegantné šperky

Manžetové gombíky z nehrdzavejúcej ocele rôznych tvarov sú zárukou mimoriadnej kvality a trvanlivosti. Vďaka tomu zostanú šperky Tommy Hilfiger dlho neporušené, ozdobia každú možnú príležitosť a zároveň si ich vďaka vysokému lesku všimnete a budete ich obdivovať.