Spoločnosť Alpina je lídrom medzi švajčiarskymi výrobcami hodiniek. Vďaka svojej odvahe pri vytváraní revolučných riešení a pozornosti venovanej každému detailu svojich výrobkov dosiahla spoločnosť so svojimi výrobkami rýchlo vynikajúcu úroveň. Oceňujú ju aj tí najnáročnejší zákazníci, ako sú výkonní športovci, horskí záchranári alebo hasiči.

Čítať ďalej

Hodinky Alpina

(63)

Najobľúbenejšie
 1. ETA VALJOUX mecanism
 2. ETA VALJOUX mecanism
 3. ETA VALJOUX mecanism
 4. ETA VALJOUX mecanism
 5. ETA VALJOUX mecanism
 6. ETA VALJOUX mecanism
 7. ETA VALJOUX mecanism
 8. Hodinky Pánske Alpina Alpiner Hodinky Pánske Alpina Alpiner
  Bezplatné doručeniena objednávku
  911,00 €

  Alpina Alpiner AL-240SS4E6B

  Bezplatné doručeniena objednávku
 9. Hodinky Pánske Alpina Alpiner Hodinky Pánske Alpina Alpiner
  Bezplatné doručeniena objednávku
  911,00 €

  Alpina Alpiner AL-240NS4E6B

  Bezplatné doručeniena objednávku
 10. Hodinky Pánske Alpina Alpiner Hodinky Pánske Alpina Alpiner
  Bezplatné doručeniena objednávku
  805,00 €

  Alpina Alpiner AL-240NS4E6

  Bezplatné doručeniena objednávku
 11. -30%
  Hodinky Pánske Alpina Seastrong Diver Hodinky Pánske Alpina Seastrong Diver
  Bezplatné doručeniena objednávku
  975,00 € 682,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 682,00 €

  Alpina Seastrong Diver AL-247LGG4TV6B

  Bezplatné doručeniena objednávku
 12. -30%
  Hodinky Pánske Alpina Startimer Pilot Chronograph Hodinky Pánske Alpina Startimer Pilot Chronograph
  Bezplatné doručeniena objednávku
  911,00 € 638,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 638,00 €

  Alpina Startimer Pilot Chronograph AL-371NN4S6B

  Bezplatné doručeniena objednávku
 13. Hodinky Dámske Alpina Comtesse Hodinky Dámske Alpina Comtesse
  Bezplatné doručeniena objednávku
  1 038,00 €

  Alpina Comtesse AL-240MPW2C3B

  Bezplatné doručeniena objednávku
 14. Hodinky Dámske Alpina Comtesse Hodinky Dámske Alpina Comtesse
  Bezplatné doručeniena objednávku
  911,00 €

  Alpina Comtesse AL-240MPW2C6B

  Bezplatné doručeniena objednávku
 15. Hodinky Dámske Alpina Comtesse Hodinky Dámske Alpina Comtesse
  Bezplatné doručeniena objednávku
  1 144,00 €

  Alpina Comtesse AL-240MPWD2C3B

  Bezplatné doručeniena objednávku
 16. Hodinky Pánske Alpina Alpiner Hodinky Pánske Alpina Alpiner
  Bezplatné doručeniena objednávku
  911,00 €

  Alpina Alpiner AL-240GS4E6B

  Bezplatné doručeniena objednávku
Najobľúbenejšie

Hodinky Alpina sú jednou zo švajčiarskych značiek, ktoré v priebehu rokov vďaka vytrvalosti, novým nápadom a neustálemu vývoju dosiahli majstrovstvo v navrhovaní a výrobe hodiniek, pričom využívajú pokročilé technológie na ochranu hodiniek pred poškodením.

Ako vznikli hodinky Alpina?

Samotná spoločnosť vznikla v roku 1883 ako spojenie niekoľkých výrobcov súčiastok pre hodinové strojčeky. Gottlieb Hauser, zakladateľ Združenia švajčiarskych hodinárov, chcel riadiť švajčiarsky hodinársky priemysel rovnakým spôsobom, ako fungujú horolezci pri spoločných výstupoch na vrcholy. Hauserovým snom bolo zjednotiť švajčiarskych hodinárov tak, aby všetci spoločne navrhovali najúčinnejšie mechanizmy a umiestňovali ich do najkrajších hodiniek. Únia čoskoro začala vytvárať vlastné mechanizmy. V roku 1901 sa skupina rozhodla označiť svoje mechanizmy logom Alpina, ako ho poznáme dnes, aby sa chránila pred inými značkami používajúcimi pokročilé mechanizmy, a o niekoľko rokov neskôr vznikli hodinky s týmto logom. Do roku 1920 sa hodinky Alpina predávali v celej Európe vo viac ako 2 000 predajniach. V roku 1938 uviedla na trh svoj legendárny výtvor, hodinky Alpina 4, ktoré mali vďaka vysokej životnosti a odolnosti voči nárazom a magnetickým poliam slúžiť športovcom, horským záchranárom alebo hasičom. Napriek "kremennej revolúcii", ktorá v 70. rokoch 20. storočia uvrhla trh s mechanickými hodinkami do hlbokej krízy, zostala Alpina nezávislou značkou a dodnes sa jej ústredie nachádza v Ženeve, kde sa rozvíjajú inovatívne nápady.

Čím sa vyznačujú hodinky Alpina?

Hodinky Alpina sa vyznačujú mimoriadnou presnosťou výroby. Švajčiarska precíznosť a dôraz na detail sú charakteristickými znakmi značky - preto nie je prekvapením, že vlajkové modely, hodinky Alpina Alpiner 4 - model s klasickým, tradičným vzhľadom, si nezaslúži najväčšiu pozornosť svojím vzhľadom, ale tým, čo sa skrýva vo vnútri týchto hodiniek. Ako sa na celý rad Alpiner 4 sluší, mimoriadne výkonný automatický mechanizmus je prepracovaný z každého uhla pohľadu, ale aj mimoriadne dobre chránený - prvou líniou ochrany je, samozrejme, vysokokvalitná ušľachtilá oceľ, brániaca mechanizmus pred fyzickým poškodením. Druhou je vysoká úroveň vodotesnosti, typicky 100 metrov, takže hodinky sa ubránia akémukoľvek postriekaniu. Treťou je patentovaný systém ochrany proti nárazom, ktorý zabraňuje poškodeniu mechanizmu pri pádoch alebo nárazoch. Štvrtým ochranným systémom je ochrana, ktorá ruší zmeny v činnosti hodiniek spôsobené magnetickým poľom, čím zabezpečuje ich neustále správne fungovanie.

Hodinky Alpina, ktoré idú s dobou! Vyberte si inteligentné hodinky Alpina!

Ďalšou zaujímavou voľbou sú hybridné inteligentné hodinky Alpina AlpinerX. Ide o dôkaz neustále sa vyvíjajúceho dizajnu značky - okrem výbavy typickej pre štandardné rady hodiniek Alpina je tento model inteligentných hodiniek samozrejme vybavený modulom, ktorý umožňuje prepojenie s telefónom, sledovačom aktivity, ako aj tréningovým systémom, ktorý poskytuje neustálu spätnú väzbu o vašom cvičení. Ide o skvelú voľbu pre každého, pre koho sú kvalita a technológie nadovšetko dôležité.

Oficiálny predajca Alpina - autorizovaný obchod - distribútor

Všetky hodinky Alpina v našom obchode pochádzajú z autorizovanej distribúcie, priamo od výrobcu. Výberom jedných z hodiniek v našom obchode máte zaručenú originalitu výrobku a pokrytie zárukou distribútora.

Obchod s hodinkami Alpina vo Varšave

Alpina je vynikajúca značka, ktorá sa špecializuje na výrobu prvotriednych hodiniek. Výrobky tejto spoločnosti sú preto určené každému mužovi bez ohľadu na to, kde sa nachádza. Navštívte náš kamenný obchod alebo webové stránky a presvedčte sa, že hodinky Alpina sú investíciou na dlhé roky. Nájdite hodinky Alpina - vo Varšave za najlepšie ceny!