Značka Alpina je lídrom medzi švajčiarskymi výrobcami hodiniek. Vďaka svojej odvahe pri vytváraní revolučných riešení a pozornosti venovanej spracovaniu dosiahla spoločnosť so svojimi výrobkami rýchlo majstrovskú úroveň. To ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci, ako sú výkonní športovci, horskí záchranári alebo hasiči.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Alpina

(6)

Najobľúbenejšie
 1. Hodinky Dámske Alpina Comtesse Hodinky Dámske Alpina Comtesse
  Doručenie zdarma na objednávku
  966,00 €

  Alpina Comtesse AL-240MPW2C6B

  Doručenie zdarma na objednávku
 2. Hodinky Dámske Alpina Comtesse Hodinky Dámske Alpina Comtesse
  Doručenie zdarma na objednávku
  1 076,00 €

  Alpina Comtesse AL-240MPW2C3B

  Doručenie zdarma na objednávku
 3. Hodinky Dámske Alpina Comtesse Hodinky Dámske Alpina Comtesse
  Bezplatné doručeniedo 5 dní
  1 252,00 €

  Alpina Comtesse AL-240MPWD2C3B

  Bezplatné doručeniedo 5 dní
Najobľúbenejšie

Bohatá tradícia hodiniek Alpina

História značky sa začala písať v roku 1883 vďaka Gottliebovi Hauserovi v Ženeve. Hauserovým snom bolo vytvoriť jednotný zväz výrobcov hodiniek s mottom podobným mottu horolezcov, a to spoločne zdolávať vrcholy. Zlom v histórii spoločnosti nastal v roku 1903, keď sa splnil sen jej zakladateľa. Na vtedajšie pomery to bolo odvážne a inovatívne. Alpina je dodnes jednou z najúspešnejších švajčiarskych značiek, ktorá prekvapuje svojou pozornosťou k najmenším detailom svojich modelov.

Dámske hodinky Alpina - elegancia a štýl

Výrobky Alpina by mali potešiť aj toho najnáročnejšieho fanúšika švajčiarskych hodiniek. Dámska séria Comtesse v sebe spája nespornú technologickú zručnosť značky, ale zameriava sa aj na elegantný aspekt, ktorý je pre ženy veľmi dôležitým prvkom pri výbere správneho modelu. Strieborný remienok dodáva hodinkám noblesu a použitie zafírového skla ich chráni pred poškriabaním. Vodotesnosť 100 metrov umožňuje plávanie a potápanie v malých hĺbkach.


Alpina je vynikajúca značka, ktorá sa špecializuje na výrobu špičkových hodiniek. Výrobky tejto značky sú ideálne pre ženy, ktoré chcú klasické hodinky s vysokou odolnosťou. Kúpa hodiniek Alpina je vynikajúcou investíciou na dlhé roky.