Značka hodiniek Nixon vznikla ako reakcia na dopyt po módnych, ležérnych hodinkách s dynamickým charakterom. Od svojho vzniku v roku 1997 sa jej podarilo vstúpiť na väčšinu hlavných trhov s hodinkami a takmer im dominovať v oblasti hodiniek na každodenné nosenie. Bez ohľadu na účel však hodinky Nixon patria medzi popredné svetové značky hodiniek, ktoré poskytujú špičkovú funkčnosť a skvelý vzhľad.

Čítať ďalej

Hodinky Nixon

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Spoločnosť Nixon je na hodinárskom trhu raritou. Výrobcovia vkladajú celé svoje srdce do vytvárania originálnych modelov so skutočne kalifornským nádychom. Osobitý koncept a štýl značky vychádza z jej zaujímavej histórie. V roku 1997 videl jeden z tvorcov značky, Chad DiNenn, nedostatok na trhu s hodinkami. Popri klasických, elegantných modeloch chýbali hodinky s menej formálnym dizajnom. DiNenn sa spojil so svojím kolegom Andym Laatsom a spoločne vytvorili spoločnosť Nixon. Obaja pracovali v športovom priemysle, takže mali kontakty na rýchlu distribúciu hodiniek. Modely hodiniek Nixon sa vyznačujú skutočnou nekonvenčnosťou a sú určené všetkým kreatívnym ľuďom.

História značky Nixon

Spoločnosť Nixon bola založená v roku 1997 v malom kalifornskom meste Encinitas. Jeden zo zakladateľov Chad DiNenna, ktorý hľadal hodinky pre seba a bol zneistený výberom na americkom trhu, spolu so svojím kolegom Andym Laatsom vytvoril značku Nixon. Vďaka Laatsovej predchádzajúcej práci v športovom priemysle sa im rýchlo podarilo získať kontakty na uľahčenie distribúcie v obchodoch a spoločné skúsenosti zakladateľov im umožnili vytvoriť prosperujúcu spoločnosť. Prvý vydaný katalóg obsahoval sedem modelov hodiniek a distribuoval sa najmä do malých športových obchodov. Rýchly rast znamenal, že prvý showroom v Európe bol zriadený už v roku 2000. V roku 2005 už bolo v ponuke viac ako 90 modelov a 60 zamestnancov.

Hodinky Nixon - synonymum vývoja

Premýšľaj, tvor, vyrábaj, opakuj. To sú kľúčové slová, ktoré sú hnacím motorom spoločnosti. Umožňujú takýto dynamický rast. Jedinečný a nezameniteľný štýl, nový a jedinečný. Za viac ako 15 rokov svojej existencie si spoločnosť Nixon získala milióny sŕdc po celom svete.

Spoločnosť už roky organizuje športové podujatia: jedným z nich je Nixon Surf Challenge. Spočiatku sa priatelia a kolegovia spoločnosti stretávali pri príležitostnom zdolávaní vĺn, ale vďaka exponenciálne rastúcej popularite sa súťaž stala oficiálnou. Na rozdiel od klasických turnajov, ktoré spôsobujú veľký stres, je Nixon Surf Challenge predovšetkým o zábave a spoločnom hraní obľúbeného športu. Od roku 2000 sa podporuje aj podujatie, ktoré sa koná pri pobreží Španielska, v San Sebastiáne. Vďaka prírodným plážam v kombinácii s krásnym výhľadom sa táto lokalita stala obľúbeným miestom stretnutí surferov. Pri príležitosti desiateho výročia sa súťaž výnimočne presunula do Nórska, na súostrovie Lotofy.

Vyberte si aktívny životný štýl s hodinkami Nixon!

Značka Nixon nie je len o hodinkách alebo oblečení. Je to predovšetkým životný štýl. Podpora aktivity, spoločné súťaže, založené skôr na zábave ako na súťažení, sú hlavnými znakmi podpory fanúšikov značky, aby si užívali športový životný štýl. Pocit jedinečnosti a zároveň členstvo v komunite fanúšikov značky. A existujú dôvody, prečo byť fanúšikom! S celým radom rôznych kolekcií dokázala značka Nixon uspokojiť každého milovníka hodiniek. Výrobca ponúka elektronické hodinky, ako napríklad senzačné Nixon Base s futuristickým dizajnom, ako aj klasické analógové hodinky, ako napríklad vynikajúcu kolekciu Nixon Kensington, ktorá má minimalistický dizajn, ale vyznačuje sa výrazným a jednotným leskom ušľachtilej ocele. Jednou z najzaujímavejších sérií je, samozrejme, séria Nixon Time Teller Star Wars, ktorá sa vyznačuje odkazmi na kultovú ságu Star Wars - a to tak z hľadiska farieb, ako aj podobizne, okrem iného, postáv vystupujúcich vo filmoch, ktorých podobizeň je vyrytá na zadnej strane puzdra. Séria Time Teller je určená dospelým aj mladším nositeľom, ktorí potrebujú hodinky rovnako dynamické ako oni sami - preto je v tejto kolekcii množstvo farebných variácií, často navzájom kontrastných.

Medzi hodinkami Nixon je zaujímavá aj séria Diplomat SS, ktorá obsahuje presný quartzový strojček švajčiarskej výroby. Ten poskytuje záruku spoľahlivosti, zatiaľ čo nezvyčajný dizajn umožňuje kombinovať tieto hodinky s formálnymi štýlmi, vďaka čomu sú hodinky ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá hodinky na akúkoľvek príležitosť.

Predajňa hodiniek Nixon vo Varšave

Vyberte si kvalitné hodinky Nixon americkej výroby! Obchod s hodinkami je miestom, kde ich nájdete - vysoká presnosť a skvelý vzhľad, ktoré sú výsledkom dynamického dizajnu, sú kľúčom k úspechu tejto značky. Ak aj vás poháňa dynamika a neustály pohyb, vyberte si hodinky Nixon - Varšava je mesto, kde nájdete náš obchod.

Oficiálny predajca značky Nixon - autorizovaný obchod - distribútor.

V našom autorizovanom stacionárnom a online obchode nájdete hodinky najvyššej kvality z oficiálnej distribúcie. Iba v našom obchode spolu s hodinkami dostanete záručný list, ako aj profesionálny servis. Zabezpečujeme rýchle a bezpečné odoslanie.