Vaše hľadanie dokonalých pánskych hodiniek na akúkoľvek príležitosť sa skončilo - hodinky Nixon sú presne to, čo potrebujete. Pozrite sa, ako skvele v ňom budete vyzerať, a objednajte si svoj model ešte dnes.

Čítať ďalej

Hodinky Pánske Nixon

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Hodinky s podpisom Nixon sa na trhu účinne odlišujú. Široká ponuka ponúka modely rôznych dizajnov, takže každý pán si môže nájsť model, ktorý dokonale zodpovedá jeho štýlu. Kalifornská značka vytvára línie hodiniek, ktoré sa hodia ako doplnok k formálnemu oblečeniu aj k typickému streetwearovému štýlu. Spoločnosť Nixon navrhuje jediný dizajn na všetky možné spôsoby a poskytuje zákazníkovi možnosť výberu farby a formy výroby. Príkladom je rad Time Teller - tento model nájdete v nerezovom aj celoplastovom vyhotovení, takže je ideálnym spoločníkom na obchodné stretnutia alebo dôstojným priateľom na tréning.

Široký rozsah funkcií pánskych hodiniek Nixon

Hneď vedľa netradičného dizajnu je v hodinkách Nixon dôležitá funkčnosť - hodinky majú nielen dobre vyzerať, ale aj fungovať v najrôznejších situáciách. Športových fanúšikov poteší hodinky s chronografom - Nixon, ktorý sa stará o svojich zákazníkov, predstavil línie Sentry a Chrono Leather, v ktorých máme možnosť dodatočného merania času. Fanúšikov elektronických ciferníkov poteší model Base doplnený o budík, stopky a kalendár.