Ak hľadáte niečo jedinečné medzi hodinkami, značka Nixon bude vašou najlepšou voľbou. Všetky dámske hodinky Nixon vynikajú výnimočným dizajnom a vysokou kvalitou spracovania - presvedčte sa sami!

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Nixon

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Klasické hodinky odliate z nehrdzavejúcej ocele zlatej farby alebo originálny model z fialového plastu? Dámske hodinky Nixon sú symbolom rozmanitosti, ale aj dôrazu na detail. Ženy oceňujú značku Nixon pre jej individualitu a pre to, že prináša na trh s hodinkami sviežosť. Rozsiahly sortiment značky Nixon zahŕňa aj vintage hodinky zo série Re-Run, ktorých dizajn trochu pripomína ikonické hodinky Casio. Elektronický displej umožňuje kontrolovať dátum, nastaviť budík a stopky. Ženy, ktoré hľadajú tradičné riešenie s trochou charakteru, ho nájdu v modeli Small Kensington s červeným ciferníkom a strieborným náramkom.

Dámske hodinky Nixon - spoločník na dlhé roky

Spoločnosť Nixon dbá na každý detail a nezabúda na to, aby každý model s podpisom slúžil dlhé roky. Na výrobu puzdier a náramkov sa používa vysokokvalitná antialergická nehrdzavejúca oceľ, ktorá sa neleskne, čo zaručuje, že výnimočná farba hodiniek zostane zachovaná aj počas niekoľkoročného používania. Na zakrytie jedinečných ciferníkov výrobcovia používajú minerálne sklo, ktoré poskytuje účinnú ochranu pred poškriabaním. Značka Nixon sa vyznačuje špičkovou odolnosťou voči vode, ktorá sa uplatňuje takmer na každom dostupnom modeli hodiniek.