Vostok Europe je litovská značka hodiniek založená v roku 2003. Vznikla na základe zmluvy medzi dvoma spoločnosťami - Vilnius Koliz a Chystopol Watch. Značka prevzala svoj názov od historickej spoločnosti, ktorá okrem iného vyrábala hodinky pre armádu.

Čítať ďalej

Hodinky Pánske Vostok Europe

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Dnes je spoločnosť Vostok Europe symbolom osobitých modelov hodiniek, ktoré sa vyznačujú originálnym štýlom a vysokou funkčnosťou. Ambasádormi značky sú často športovci, z ktorých jedným z najznámejších je rally jazdec Benediktas Vanagas.

Pánske hodinky Vostok Europe sa navrhujú a ručne montujú vo Vilniuse v Litve. Vysokokvalitné materiály a precíznosť sú zárukou pohodlia a životnosti na dlhé roky. Názvy kolekcií odkazujú na dávne tradície alebo historické udalosti - Lunochod 2, Anchar, Expedícia, Ekranoplán, Gaz 14 Limousine, N1 Rocket - sú najobľúbenejšími sériami značky Vostok Europe.

Elegantný dizajn modelu Vostok Europe

Séria "Limousine" odkazuje na historické vládne vozidlo s týmto názvom. Hodinky s týmto označením sa vyznačujú mimoriadne elegantným štýlom, ako aj tým, že pri ich výrobe boli použité tie najkvalitnejšie materiály. Sú to hodinky, ktoré sa zvyčajne zavesia na kožený remienok s jasným označením na ciferníku. Ciferníky často obsahujú množstvo užitočných funkcií, ako je budík, 24-hodinové zobrazenie času, duálny čas alebo dátumovka.

Kozmické inšpirácie hodiniek Vostok Europe

Raketa Vostok Europe N1 je séria inšpirovaná najväčšou vesmírnou raketou. Je to štýlovo najrozmanitejšia zbierka. Vďaka tomu si v nej každý nájde niečo pre seba. Sú to hodinky s mierne športovým nádychom, ale zároveň vhodné na elegantný štýl. Nemožno ich prejsť ľahostajne.

Vostok Europe - nezničiteľné zariadenia

Názov kolekcie je odvodený od vozidla, ktoré pristálo na Mesiaci. Je to séria pre náročných používateľov, ktorí svoje hodinky testujú v extrémnych podmienkach. Hodinky sú okrem iného vybavené inovatívnym tríciovým podsvietením a veľmi vysokou odolnosťou voči vode až do 300 metrov. Pánske hodinky Vostok Europe Lunokhod prekvapia nejedného milovníka hodiniek.

Hodinky Vostok Europe - ideálne pre športovcov

V tejto sérii nájdete hodinky s automatickým strojčekom. Vostok Europe Ekranoplan sú často vybavené aj chronografom. Ich dizajn je veľmi výrazný, modely z tejto kolekcie určite vyčlenia majiteľa z davu. Funkčnosť, elegantné kožené remienky a ciferníky s mierne športovým vzhľadom - to sú hodinky pre mužov s náročným vkusom, ktorí od hodiniek očakávajú aj absolútnu spoľahlivosť.

Predajňa pánskych hodiniek Vostok Europe vo Varšave

Náš internetový obchod s hodinkamiVostok Europe - Zegarownia.pl je autorizovaným distribútorom tejto značky. Na všetky pánske hodinky Vostok Europe zakúpené v našom obchode sa vzťahuje celoštátna záruka 2 roky a sú zabalené v originálnom balení.