História značky Vostok Europe siaha do roku 2003, keď vznikla spojením dvoch európskych spoločností - Vilnius Koliz a Chystopol Watch - a za niekoľko rokov sa spoločnosť rozrástla natoľko, že jej výrobky sa nachádzajú až v 30 krajinách sveta.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Vostok Europe

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Hodinky Vostok sú známe nielen svojím výnimočným dizajnom a komfortom, ale aj odolnosťou a mimoriadnou funkčnosťou, čo možno odvodiť od skutočnosti, že hlavnou inšpiráciou pre značku bola pred niekoľkými desaťročiami spoločnosť, ktorá vyrábala hodinky pre armádu.

Dámske hodinky Vostok Europe - technologický pokrok

Hoci sa spoločnosť Vostok Europe spája najmä s pánskymi hodinkami, ktoré v priebehu rokov propagovali siláci, jazdci rallye alebo fitnes tréneri, ponúkame aj sériu dámskych hodiniek, ktoré oslovia každú ženu, ktorá má rada pohodlné a štýlové hodinky. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov, ako je koža, neabrazívny materiál v podobe silikónu a antialergická nehrdzavejúca oceľ, sú tieto hodinky veľmi obľúbené a slúžia bez poškodenia mnoho rokov.

Dámske hodinky Vostok Europe - elegancia v kombinácii so športovosťou

Hoci je táto séria na trhu len rok, už si stihla získať veľkú skupinu fanúšičiek, ktoré milujú spoľahlivosť automatického mechanizmu a kombináciu pohodlného, športového štýlu a každodennej elegancie. Kožené remienky, minerálne sklo odolné voči rozbitiu - všetko zdobené vkusnými kryštálmi. Čo viac si môžete priať?

Vostok Europe - dámske hodinky pre náročných

Najnovšia ponuka značky Vostok Europe vyniká ešte väčšou funkčnosťou, všestrannosťou a rozmanitosťou medzi ponúkanými hodinkami. Séria Undine zaujme nádherným dizajnom a presným quartzovým strojčekom Seiko VK64. Navyše ciferníky doplnené ukazovateľmi chronografu dodávajú nielen funkčnosť, ale aj eleganciu a prestíž! Tvrdené minerálne sklo s tvrdosťou 7/10 bodov na Mohsovej stupnici ďalej chráni ciferník pred prípadným mechanickým poškodením. Vďaka špeciálnym koženým remienkom, ktoré sú súčasťou modelov, sa hodinky dajú prispôsobiť a meniť podľa vašich potrieb a nálady.

Oficiálny predajca dámskych hodiniek Vostok Europe - autorizovaný obchod - distribútor.

Náš internetový obchod - Zegarownia.pl, ktorý má v ponuke značku Vostok Europe, je autorizovaným distribútorom tejto značky. Na všetky dámske hodinky Vostok Europe zakúpené v našom obchode sa vzťahuje celoštátna záruka 2 roky a sú zabalené v originálnom obale.