Garmin Fenix 6 je nová generácia profesionálnych športových hodiniek od tohto svetoznámeho výrobcu. Garmin je popredná značka, ktorá vytvára spoľahlivé a funkčné zariadenia pre športových fanúšikov - profesionálov, ktorí sa venujú vybranému športu, aj amatérov, pre ktorých je dôležité udržiavať si každodennú aktivitu. Garmin Fenix 6 sú vylepšené a neustále spoľahlivé športové inteligentné hodinky pre náročných!

Čítať ďalej

Garmin Fenix 6 Smartwatches

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Úspech hodiniek Garmin je predovšetkým výsledkom používania najkvalitnejších materiálov pri výrobe. Práve vďaka tomu sú tieto modely schopné odolať všetkým podmienkam, v ktorých sa športoví nadšenci oddávajú svojej vášni. Na druhej strane mimoriadne vysoký výkon zaručuje mimoriadne dlhý zoznam praktických funkcií, ktoré sa netýkajú len fyzickej aktivity.

Garmin Fenix 6 pre každého

Zariadenia radu Fenix 6 sú fantastickou voľbou pre ľudí, ktorí ocenia moderný dizajn v tlmených farbách. Tieto modely sa vyrábajú predovšetkým v odtieňoch čiernej a sivej farby, občas sa vyskytujú aj hnedé alebo biele zariadenia. Vďaka tomuto dizajnu tieto inteligentné hodinky dobre fungujú nielen počas tréningu, ale aj ako doplnok každodenného štýlu.

Inteligentné hodinky Garmin Fenix 6 - fantastická kombinácia dizajnu a funkčnosti

Je nesmierne pôsobivé vidieť takú širokú škálu funkcií na výrobkoch Garmin - a to sa týka aj radu inteligentných hodiniek Fenix 6. Medzi tieto vymoženosti patrí nespočetné množstvo športových režimov (z ktorých si určite nájdete svoj obľúbený šport), senzory na zaistenie bezpečnosti počas každodenného tréningu, GPS, Bluetooth, aplikácia Garmin Connect Mobile, Garmin Pay a mnoho ďalšieho. Ak si majiteľ zaobstará nové hodinky Garmin Fenix 6, môže sa tešiť nielen z rozsiahlej funkčnosti, ale aj z mimoriadne moderného dizajnu.

Oficiálny predajca Garmin Fenix 6 - autorizovaný obchod - distribútor

Zegarownia.pl je autorizovaným predajcom značky Garmin Fenix 6. Všetky hodinky pochádzajú z oficiálnej distribúcie. Pozývame vás na nákup do nášho kamenného a online obchodu. Zaručujeme rýchle dodanie.