Fínska spoločnosť Suunto je výrobca známy svojimi vynikajúcimi športovými hodinkami. Sú určené predovšetkým pre nadšencov fyzických aktivít, ktorí sa venujú extrémnym tréningom. Hodinky Suunto sú vždy výbornou voľbou do hôr alebo na beh aj na tie najdlhšie vzdialenosti.

Čítať ďalej

Hodinky Suunto 9

(3)

Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
  Smart Hodinky Unisex Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS Smart Hodinky Unisex Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS
  Skladom - ihneď na odoslanie
  199,00 € 197,99 €

  Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. -51%
 3. Slúchadlá Suunto Wing Lava Red Slúchadlá Suunto Wing Lava Red
  Skladom - ihneď na odoslanie
  201,00 €

  Suunto Wing Lava Red SS050944000

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Hľadáte nezničiteľné inteligentné hodinky s bohatými funkciami? Ste fanúšikom aktívneho trávenia voľného času? Potom sú hodinky Suunto 9 pre vás to pravé! Vďaka množstvu funkcií sú hodinky tejto značky ideálne ako zariadenia, ktoré sú mimoriadne nápomocné pri plánovaní cvičenia, navigácii alebo monitorovaní a analýze vašich predchádzajúcich aktivít.

Multišportové hodinky Suunto 9 a Suunto 9 Baro

Športové hodinky Suunto zahŕňajú niekoľko vynikajúcich kolekcií, ktoré si nadšenci hodiniek prišli vyskúšať a obľúbiť. Medzi nimi sú aj slávne hodinky Spartan, ktoré vynikajú v náročných podmienkach. Kolekcia Suunto 9 je priamym nástupcom modelu Spartan. Modely tejto série sú vybavené: digitálnym displejom s LED podsvietením, polyamidovým plášťom vystuženým sklenými vláknami, ktorý zdobí oceľový rámik, silikónovým remienkom, mimoriadne odolným zafírovým sklíčkom a vysoko výkonnou batériou v podobe lítium-iónového akumulátora. Vďaka vysokej úrovni vodotesnosti sa každý z modelov Suunto 9 osvedčí ako hodinky na plávanie. Viac ako 80 dostupných športových režimov zvyšuje všestrannosť týchto zariadení. Modely Suunto 9 Baro sú zasa vybavené presným snímačom merajúcim tlak a nadmorskú výšku, v ktorej sa používateľ práve nachádza.

Hodinky s GPS a technológiou Fusedtrack™

Jednou z najdôležitejších funkcií hodiniek Suunto 9 je technológia Fusedtrack™. Využíva špeciálny algoritmus vyvinutý výrobcom. Kombinuje údaje GPS s údajmi snímača pohybu, aby sa zabránilo vybíjaniu batérie pri dlhodobom sledovaní našej trasy. Modul Fusedtrack™ predlžuje životnosť batérie tým, že ju čiastočne odľahčuje od GPS. Presnosť meraní tým neutrpí. Športové hodinky Suunto 9 môžu úspešne slúžiť ako GPS navigácia. A to aj v silných mrazoch a pekelných horúčavách - prevádzka týchto hodiniek je možná pri teplotách od -20 do +60 stupňov C.

Vyberte si športové hodinky s mnohými funkciami

Elektronické hodinky Suunto sú známe svojimi rozsiahlymi funkciami. Medzi najvýznamnejšie funkcie hodiniek Suunto 9 patria tri preddefinované režimy batérie: Performance, Endurance a Ultra. V závislosti od toho, ktorý režim si vyberiete, bude GPS nepretržite fungovať až 120 h. Hodinky nám môžu prostredníctvom inteligentných upozornení navrhnúť zmenu na vhodnejší režim. Medzi ďalšie funkcie hodiniek Suunto 9 patria: meranie srdcového tepu zo zápästia, barometer, funkcie počasia, kompas, výškomer, pripojenie k smartfónu, kompatibilita s aplikáciami (Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a ďalšie dostupné na stránke Suunto Movescount.com).