Fínska značka Suunto je skutočnou legendou, ktorá vytvára inteligentné hodinky najvyššej kvality. Vysoko odolné materiály, multifunkčnosť a dizajn príjemný pre oči sú len niektoré z najväčších predností hodiniek tejto značky. Zoznámte sa s hodinkami Suunto 9 Peak - novinkou pre fanúšikov outdoorových športov.

Čítať ďalej

Hodinky Suunto 9 Peak

(3)

Najobľúbenejšie
 1. Bestseller-31%
  Smart Hodinky Unisex Suunto 9 Peak Pro All Black Smart Hodinky Unisex Suunto 9 Peak Pro All Black
  Skladom - ihneď na odoslanie
  531,00 € 365,00 €

  Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Opasok SUUNTO HR je súčasťou balenia!
  -31%
  Smart Hodinky Unisex Suunto 9 Peak Pro All Black + HR opasok Smart Hodinky Unisex Suunto 9 Peak Pro All Black + HR opasok
  Skladom - ihneď na odoslanie
  614,00 € 426,00 €

  Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR

  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Slúchadlá Suunto Wing Lava Red Slúchadlá Suunto Wing Lava Red
  Skladom - ihneď na odoslanie
  201,00 €

  Suunto Wing Lava Red SS050944000

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
Najobľúbenejšie

Suunto 9 Peak je odpoveďou značky na potreby profesionálnych outdoorových športovcov. Tieto výnimočne odolné inteligentné hodinky vás budú sprevádzať aj pri tých najnáročnejších športových aktivitách. Pozrite si teraz hodinky Suunto 9 Peak a zoznámte sa s jedinečnosťou hodiniek z tejto série.

Suunto 9 Peak - elegantné prémiové športové hodinky

Suunto 9 Peak je osviežená a aktualizovaná verzia vlajkovej lode série profesionálnych outdoorových hodiniek. S úplne novou líniou obálky a elegantnejším dizajnom sú to prémiové športové hodinky na každodenné nosenie, dokonca aj na formálne stretnutia alebo do práce pod kravatu. Jednou z ich najväčších predností je ich hmotnosť. Obal vybraných modelov Suunto 9 Peak je vyrobený z titánu, ktorý je veľmi ľahký a vhodný pre alergikov. Remienok modelov Suunto 9 Peak je navrhnutý zo silikónu príjemného na dotyk v štyroch farebných variantoch - námorníckej, čiernej, bielej a sivej.

Aké funkcie majú hodinky Suunto 9 Peak?

Aké nové funkcie má tento model v porovnaní so svojimi predchodcami? Pulzný oxymeter v hodinkách Suunto 9 Peak vám umožní kedykoľvek skontrolovať úroveň okysličenia krvi. Podpora populárnych aplikácií Komoot a Fatmap Suunto Plus je ďalšou zaujímavosťou prístroja, zatiaľ čo režimy GhostRunner a Force to Route sú skutočnou lahôdkou pre skutočných bežeckých profesionálov. V neposlednom rade je to nabíjačka týchto športových inteligentných hodiniek. Čas nabíjania tohto modelu je len 40 minút!

Inteligentné hodinky Suunto 9 Peak - odolné ako vy

Ako športovec sa sústredíte na zlepšovanie svojich výkonov, preto potrebujete hodinky, ktoré s vami prekonajú každú vzdialenosť bez nabíjania. Nový kábel od spoločnosti Suunto v kombinácii s výkonnou nabíjačkou dokáže batériu hodiniek Suunto 9 Peak úplne nabiť za 40 minút. Tieto multifunkčné hodinky sú vybavené systémom riadenia životnosti batérie, takže vždy fungujú tak dlho, ako potrebujete. To všetko preto, aby mohli absolvovať dlhé a vyčerpávajúce tréningy, súťaže a iné outdoorové dobrodružstvá. S hodinkami Suunto 9 Peak bude v okamihu pripravený prekonávať ďalšie rekordy!

Obchod s hodinkami Suunto 9 Peak vo Varšave

Milujete outdoorové aktivity? Potom sú hodinky Suunto určené práve pre vás! Navštívte našu predajňu alebo webovú stránku a vyberte si hodinky dokonale prispôsobené vašim potrebám. Nájdite hodinky Suunto 9 Peak vo Varšave za najlepšie ceny!

Oficiálny predajca Suunto 9 Peak - autorizovaný obchod - distribútor

V internetovom obchode Zegarownia.pl a v našom stacionárnom showroome sú k dispozícii iba originálne inteligentné hodinky Suunto 9 Peak z autorizovanej distribúcie. Je to záruka riadnej servisnej starostlivosti a vysokej kvality spracovania hodiniek Suunto 9 Peak, potvrdená výrobcom.