Suunto 7 sú moderné hodinky fínskej spoločnosti, ktoré si od svojho uvedenia na trh získali množstvo fanúšikov. Je kombináciou škandinávskeho minimalizmu a vynikajúcej funkčnosti. Hodinky Suunto radu 7 sú dokonalé športové inteligentné hodinky s GPS a mapami Google pre ľudí, ktorí vedú aktívny životný štýl.

Čítať ďalej

Hodinky Suunto 7 - Sports - Gps Smartwatch

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Potrebujete hodinky, ktoré vás budú sprevádzať počas aktívneho dňa v práci a pri športe? Suunto 7 sú dokonalou kombináciou oboch svetov, aby ste mohli svoj deň využiť naplno. Tento rad je zárukou kvality, ktorá funguje so zariadeniami so systémom Android™ alebo iOS.

Inteligentné hodinky Suunto 7 vám uľahčia každý deň

Suunto 7 nie sú len najinteligentnejšie športové hodinky, ale aj skvelá pomôcka na každodenné výzvy. Buďte dobre informovaní prostredníctvom svojich obľúbených aplikácií, zobrazte si nadchádzajúce stretnutia alebo zoznamy pochôdzok, ľahko skontrolujte hovory a rýchlo si na hodinkách prezrite prichádzajúce správy. Suunto 7 sa dodáva s užitočnými aplikáciami, ako sú Google Pay™ alebo Google Fit™, inteligentná asistencia Google Assistant a mnoho ďalších aplikácií, ktoré nájdete na Google Play.

Inteligentné hodinky Suunto 7 - presné sledovanie vašich športových aktivít

Stlačením jediného tlačidla získate prístup ku všetkým športovým funkciám týchto inteligentných hodiniek. Vďaka 70 športovým režimom, GPS a snímaču srdcového tepu na zápästí máte k dispozícii šialene jednoduchý spôsob, ako sledovať všetky svoje merania. K svojim výsledkom môžete ľahko pristupovať nielen na hodinkách, ale aj v aplikácii Suunto alebo v hlavných športových službách, ako sú Strava, Endomondo a TrainingPeaks. Všetky informácie, ktoré tam uvidíte, vám pomôžu trénovať inteligentnejšie a následne lepšie rozvíjať svoje vášne. Počas tréningu si pustite svoju obľúbenú hudbu, ktorá vás bude motivovať k ďalšiemu tréningu.

Objavujte svet okolo seba s prístrojom Suunto 7

Milujete treking, beh alebo horskú cyklistiku? Suunto 7 vám uľahčí akúkoľvek z týchto disciplín. Vstavané mapy obľúbenosti pre 15 aktivít vám ukážu najobľúbenejšie trasy, takže môžete trénovať tam, kde trénujú ostatní, alebo zostať mimo vychodených ciest. Môžete si tiež kedykoľvek manuálne vybrať mapu preferovanej lokality a stiahnuť si ju. Aj keď nemáte pripojenie na internet, pomocou offline máp ľahko nájdete správnu trasu a naučíte sa najlepšie tréningové trasy. Preskúmajte svet okolo seba pohybom prsta na smart hodinkách Suunto 7.

Ste pripravení na dobrodružstvo s hodinkami Suunto 7?

Suunto 7 pokračuje v prémiovej kvalite fínskej značky Suunto. Bol vybavený množstvom funkcií, ktoré zabezpečia, že sa nezľaknete ani tých najnáročnejších miest na svete. Modely tejto série sú odolné voči všetkým nárazom, vode a nečistotám - hodinky spoľahlivo fungujú v daždi, blate aj snehu. Okrem toho sú vybavené vysokokvalitným displejom chráneným odolným sklom Gorilla® Glass, bočnými tlačidlami, aby ste mohli inteligentné hodinky používať v rukaviciach, a batériou s dlhou výdržou, ktorá poskytuje až 48 hodín používania hodiniek v režime inteligentných hodiniek alebo až 12 hodín v režime sledovania GPS. Suunto 7 sú preto najlepším spoločníkom na akúkoľvek aktivitu bez ohľadu na zemepisnú šírku, v ktorej sa nachádzate.

Hodinky Suunto 7 - lepšie každý deň

Inteligentné hodinky Suunto 7 ponúkajú vždy najnovšie funkcie vďaka automatickým aktualizáciám softvéru, ktoré sú možné aj prostredníctvom pripojenia Wi-Fi. Rozšírte funkcie hodiniek pomocou obľúbených aplikácií na Google Play a zmeňte ich vzhľad pomocou rôznych ciferníkov a vymeniteľných remienkov. Suunto 7 ponúka aj ekonomický balíček Value Pack: výhody a zľavy v hodnote viac ako 300 €/£/USD, ktoré ponúkajú partneri značky na zlepšenie vašich tréningových a outdoorových zážitkov.

Suunto 7 sú prvé hodinky značky s bezplatnými offline outdoorovými mapami a užitočnými funkciami inteligentných hodiniek vďaka operačnému systému Wear od spoločnosti Google™. Navštívte náš obchod alebo webovú stránku Zegarownia.co.uk ešte dnes a zaobstarajte si svoje vysnívané smart hodinky Suunto 7. Hodinky nájdete za najvýhodnejšie ceny vo Varšave.