Hodinky Suunto Core sú určené pre ľudí, ktorí milujú aktivity, ako je horolezectvo, turistika, potápanie a ďalšie, a to na rekreačnej aj súťažnej úrovni. Ak chcete kvalitné hodinky a ste aktívny človek, vyberte si inteligentné hodinky Suunto Core.

Čítať ďalej

Hodinky Suunto Core

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Suunto Core je vybavený výškomerom, hĺbkomerom, barometrom a elektronickým kompasom. Ponúka aj funkcie hodín, stopiek a kalendára, po vzore úspešného starého, ale úctyhodného modelu Suunto Vector je dôstojným nástupcom, ktorý nám presne poskytuje potrebné informácie. Okrem toho sú hodinky vybavené jednoduchým a používateľsky prívetivým rozhraním, ktoré zvyšuje bezpečnosť používateľa v náročných podmienkach.

Hodinky Suunto Core - ideálne na horolezectvo

Výškomer Suunto Core je nepostrádateľným prístrojom pri horolezectve. Zariadenie vám oznámi vašu aktuálnu nadmorskú výšku, poskytne vám informácie o trase, ktorú ste zdolali, a o rozdiele nadmorských výšok. Jadro pre vás ukladá aj celú cestu, aby ste mohli analyzovať svoj výkon. Suunto vybavilo hodinky Core aj barometrom, takže môžete predvídať zmeny premenlivého horského počasia. V prípade radikálnej zmeny poveternostných podmienok vás prístroj Suunto upozorní na blížiacu sa búrku.

Cestujte v pokoji s režimami Alti a Baro hodiniek Suunto Core

Režimy Alti a Baro sa automaticky prispôsobujú vašim aktivitám. Funkcia rozpoznáva pohyb a pri prestávke sa aktivuje režim Baro, ktorý zaznamená zmeny atmosférického tlaku, zatiaľ čo pri stúpaní si režim Alti zapamätá zmeny nadmorskej výšky. Ide o pohodlné riešenie, ktoré nám neumožňuje zabudnúť nastaviť správne čítanie. Digitálny kompas zobrazuje hlavné smery alebo medzismery a smer severu. Kompas sa dá nastaviť tak, aby udržiaval smer, čo výrazne uľahčuje navigáciu v teréne a zabezpečuje, aby sme sa neodklonili od zvolenej trasy. Ďalším bezpečnostným prvkom sú hodiny ukazujúce čas východu a západu slnka. Odteraz sa už nemusíte obávať, že sa zotmie. Jadro má v pamäti uložených viac ako 400 miest na celom svete, takže stačí vybrať to, ktoré je vám najbližšie, a dozviete sa presný čas východu a západu slnka.

Vodné športy len so Suunto Core

Hodinky sú vybavené hĺbkomerom a sú určené na šnorchlovanie. Uvádza aktuálnu hĺbku a maximálnu hĺbku ponorenia. Maximálna hĺbka zaznamenaná zariadením je 10 m. Suunto Core poskytuje základné outdoorové funkcie uzavreté v ľahkom robustnom puzdre.