Bestseller

Pozrite sa ako hodinkypadnú na vaše zápästie

Watch's visualization

Vyskúšajte si hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Obvod zápästia (cm): Pozrite si ako sa merajú »
Pozrite si ako sa merajú »
Šírka puzdra 47 mm
Šírka remienka 20 mm

5904238483763 Smart Hodinky Dámske Garett Lady Elegance RT Garett Lady Elegance RT

Hodnotenie zákazníkov: 5
119,00 € Pay for 30 days
Skladom - ihneď na odoslanie
Layer 1
Poštovné zdarma
Objednať v rámci 0h 00m 00s, aby som ho dostával
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na tanier zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti.
Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie

Podrobnosti Garett 5904238483763

Hodinky Garett Lady Elegance RT 5904238483763 v módnej farbe ružového zlata sú inteligentné hodinky pre moderné ženy. Výrobca použil na okrúhly plášť modelu a sieťový náramok nehrdzavejúcu oceľ a dotykový displej s podsvietením chránil hessalitovým sklom. Zariadenie sa spáruje so systémami Android 4.4 a iOS 9.0 (+ novšími) a pripája sa k nim prostredníctvom Bluetooth 5.1. Medzi funkcie, ktoré vás podporia v starostlivosti o vaše zdravie a pravidelnú aktivitu, patria: monitor srdcového tepu, monitor krvného tlaku, pulzný oxymeter, športové režimy, krokomer, monitor nečinnosti, pripomienka hydratácie, monitor spánku, senzor pohybu, rekonštrukcia prejdenej trasy alebo stopky. Medzi každodenné vymoženosti patrí aplikácia s podporou GPS, vibračné a zvukové upozornenia, upozornenia na SMS, hovory a aplikácie, prijímanie, odmietanie a uskutočňovanie hovorov, číselník, ovládanie hudby a fotoaparátu z telefónu, funkcia vyhľadávania zariadenia, budík na vypúšťanie, informácie o počasí, budenie pohybom ruky, časovač a budík. V menu je na výber poľská jazyková verzia. Súčasťou balenia je prídavný gumový remienok. IP67 je ochrana proti krátkodobému ponoreniu do vody a prachu. Na inteligentné hodinky sa vzťahuje 2-ročná záruka.

Funkcie

Monitor nečinnosti

Vďaka zabudovanému monitoru nečinnosti vám inteligentné hodinky dajú vedieť, kedy je čas trochu sa pohnúť. Táto funkcia vám pripomína pravidelné cvičenie a pomáha vám cítiť sa lepšie a zdravšie.

Vyměnitelné ciferníky

Prispôsobiteľná domovská obrazovka je užitočná funkcia, ak si chcete prispôsobiť dizajn inteligentných hodiniek podľa svojho vkusu alebo nálady. Môžete si vybrať medzi minimalistickým a dekoratívnejším štýlom.

Vyměnitelné řemínky

Vymeniteľné remienky sú rýchlym spôsobom, ako dať smart hodinkám úplne iný vzhľad. Môžete si vybrať z rôznych farieb. Výmena remienkov je veľmi jednoduchá a intuitívna a netrvá dlho.

Volání a příjem hovorů

Model má zabudovaný reproduktor a mikrofón, takže ho môžete používať na uskutočňovanie a prijímanie telefonických hovorov. Táto funkcia je užitočná, keď chcete byť neustále v kontakte.

IP67

Vodotesnosť podľa štandardu IP67 znamená, že inteligentné hodinky sú plne odolné voči prachu a nemôže im ublížiť prach ani krátke (do 30 minút) ponorenie do plytkej vody (maximálna hĺbka 1 meter).

Sportovní režimy

Model je vybavený športovými režimami, napr. beh a cyklistika, ktoré vám pomôžu udržať si motiváciu k pravidelnému cvičeniu. Inteligentné hodinky merajú trvanie tréningu, spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť.

Čo je v krabici?

 • 2-ročná záruka poskytovaná distribútorom hodiniek Garett
 • Návod na použitie
 • Krabica so značkou Garett

Viac informácií Garett 5904238483763

Strojček Smartwatch
Konektivita Bluetooth™, USB
Displej LCD, viacfarebný
Dotykový displej áno
Oznámenia o hovoroch, SMS, z aplikácie v smartfóne
Hudba a multimédiá ovládanie fotoaparátu v telefóne, ovládanie hudby z telefónu
GPS GPS zo smartfónu
Funkcie počasia Predpoveď počasia
Ďalšie funkcie Hovory cez smartwatch, Budík, Časovač, Vyhľadanie telefónu, Prebudenie obrazovky s pohybom zápästia
Zdravotné funkcie monitor srdcovej frekvencie, monitor krvného tlaku, pulzný oxymeter, monitor spánku
Športové funkcie krokomer, monitor aktivity, počítadlo kalórií, stopky, upozornenia na nečinnosť, športové režimy
Disciplíny beh, bicykel, tímové športy
Farba ciferníka Displej
Sklíčko Hesalite
Typ remienka Nerezová oceľ / mesh
Farba remienka Ružové zlato
Vzhľad remienka Náramok - mesh
Šírka remienka 20.00 mm
Trieda tesnosti IP67
Druh púzdra Nerezová oceľ
Priemer púzdra 47.00 mm
Hrúbka púzdra 12.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CHN, JPN, DE, FR, ES, AR, RU, UKR, PT
Výrobca Garett
Model 5904238483763
Pre koho Dámske
Záruka 2 roky
EAN 5904238483763

Recenzie o Garett Lady Elegance RT 5904238483763 (1)

Hodnotenie zákazníkov: 5
Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:
 1. 8. 9. 2022
  100%
  Garett smartwatch Lady Elegant RT dámske zlaté sú veľmi pekné, veľké a ľahké smartwatch, s jemným a k pokožke šetrným náramkom (s bezpečným zapínaním), prídavným náhradným iným remienkom (farebne ladiacim a tiež šetrným k pokožke), jednoduchou výmenou remienka, zaujímavým spôsobom nabíjania, možnosťou vybrať si nový ciferník z ~60 ks a vytvoriť si vlastný ciferník, super nápad s upozorneniami na prichádzajúce správy (SMS, WhatsApp, Twitter, telefonáty....), telefonovanie (používam ho na otváranie brány na parkovisku a už nehľadám mobil, ale smartwatch na zápästí - je to rýchlejšie a pohodlnejšie), ale aj prijímanie alebo odmietanie hovorov, meranie krvného tlaku, tepu, okysličenia, počítanie krokov, prejdenej vzdialenosti, spálených kalórií, analýza kvality spánku a návrhy na používanie smartwatch. Dá sa s nimi aj fotografovať, poskytujú mi informácie o aktuálnom počasí a predpovedi na najbližšie dni, pripomínajú mi, že sa mám hydratovať, a navrhujú tréning, ak som bol počas dňa príliš dlho hore - je to skvelé!!! Pastva a praktická pre zaneprázdnených a/alebo trénujúcich ľudí všetkých vekových kategórií, bezplatné a včasné doručenie, uvádzam len výhody, ktoré sú pre mňa najdôležitejšie (a ktoré som sa dozvedel doteraz). Existuje ešte viac funkcií, ktoré sa dajú využiť - napríklad športová/tréningová funkcia (ktorú plánujem využiť, keď budem na dovolenke). Vďaka tomu všetkému hodnotím tento nákup ako veľmi dobrý a jediný možný a správny nápad. Garett splnil všetky moje očakávania (a v skutočnosti ich ďaleko prekonal). Po prevzatí balíka s Garettom som si myslel, že ho budem musieť vrátiť, pretože ho nebudem vedieť používať, ale po nainštalovaní aplikácie "Da Fit" sa mi všetko vyjasnilo a každý deň preň objavujem nové možnosti. Teraz už pre mňa iné hodinky nemusia existovať.
  Bea Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.

Navrhnite cenu