Materiály najvyššej kvality a výnimočný dizajn, ktorý upúta pozornosť úplne každého. O tom, že tieto javy platia aj pre modely značky Venezianico určené pre mužov, niet pochýb. Hodinky spod ich pera svedčia o najvyššej triede majiteľa a jeho potrebe dobrého vkusu v každom štýlovom detaile.

Čítať ďalej

Hodinky Pánske Venezianico

(41)

Najobľúbenejšie
 1. Nový produkt
 2. Nový produkt
 3. Nový produkt
 4. Hodinky Pánske Venezianico Nereide GMT Hodinky Pánske Venezianico Nereide GMT
  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
  636,00 €

  Venezianico Nereide GMT 3521504C

  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
 5. Hodinky Pánske Venezianico Nereide GMT Hodinky Pánske Venezianico Nereide GMT
  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
  636,00 €

  Venezianico Nereide GMT 3521502C

  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
 6. Hodinky Pánske Venezianico Nereide 39 Hodinky Pánske Venezianico Nereide 39
  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
  573,00 €

  Venezianico Nereide 39 3121505C

  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
 7. Bestseller
 8. Bestseller
 9. Hodinky Pánske Venezianico Nereide 42 Hodinky Pánske Venezianico Nereide 42
  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
  572,00 €

  Venezianico Nereide 42 3321501C

  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
Najobľúbenejšie

Moderná a zároveň prestížna značka Venezianico sa vyznačuje dôrazom na najmenšie detaily svojich výrobkov. Preto je každý model tejto značky taký nevšedný a pútavý nielen pre majiteľa. Na výrobu hodiniek používa značka tie najkvalitnejšie materiály, ako je brúsená nehrdzavejúca oceľ, zafírové sklíčko alebo talianska prírodná koža.

Venezianico - špičková kvalita v každom detaile

Elegantné hodinky sú senzačným doplnkom každej štylizácie bez ohľadu na jej jednotlivé prvky a charakter. Hodinky Venezianico sú zároveň jedinečné napriek tomu, že si zachovávajú klasický dizajn. Každý model sa vyznačuje farbami, spracovaním a detailmi, ako je jedinečné zdobenie ciferníka alebo pozoruhodná funkčnosť vrátane napríklad ukazovateľov dátumu dňa v mesiaci alebo povrchovej úpravy Super-LumiNova.

Talianska hodinárska tradícia značky Venezianico

Benátky sú nepochybne nadčasové mesto, ktoré sa môže pochváliť zaujímavosťami, ako sú pozoruhodné historické kostoly, prvé mestské hodiny (pochádzajúce zo 14. storočia) a legenda o prvej továrni na hodinky z roku 1877. Manufaktúra musela pod vplyvom krízy ukončiť svoju činnosť, a preto sa dvaja milovníci hodinárskeho remesla rozhodli založiť vlastnú značku s cieľom vzkriesiť stratené čaro mesta. Takto vznikla v roku 2017 značka Venezianico, ktorá zaznamenala neuveriteľný úspech: v tom istom roku udelila obchodná komora v Benátkach výrobcovi štatút inovatívneho start-upu. Dodnes sú výrobky Venezianico obľúbené prakticky po celom svete.

Ktoré série pánskych hodiniek Venezianico sú najlepšie?

Naši zákazníci oceňujú najmä výrobky Venezianico, my by sme však chceli upozorniť na niektoré najzaujímavejšie rady. Rad Redentore bol vytvorený na počesť každoročného benátskeho festivalu Festa del Redentore. Na zadnej strane puzdra týchto hodiniek zaujme rytina benátskeho kostola zo 16. storočia, pričom je použitá aj vintage talianska koža, ručne leštená nehrdzavejúca oceľ 316L a ručne aplikované indexy zručnými remeselníkmi. Nemenej zaujímavá je aj línia Arsenale, ktorá bola inšpirovaná lodenicou z Benátskej republiky, ktorej lode a člny sú žiadané po celom svete. Tieto hodinky sa vyznačujú presnými automatickými strojčekmi MV 145, ktoré majú rezervu chodu až 41 hodín. Výrobky z tejto série majú navyše výrazné zdobenie ciferníka a praktické funkcie vrátane napríklad luminiscenčnej vrstvy Super-LumiNova (ktorá umožňuje čítať čas v tmavom prostredí) alebo funkcie stopiek na mimoriadne presné nastavenie hodiniek.

Pánske hodinky Venezianico - prvotriedny doplnok

Venezianico je jedinečná talianska značka, ktorá dodá elegantný nádych každému elegantnému mužskému štýlu. Hodinky značky na zápästí svedčia o nadštandardnej triede majiteľa a jeho zmysle pre dobrý estetický vkus. Niet divu, že modely tejto značky sú také obľúbené u našich zákazníkov, ktorí oceňujú nadčasové a precízne prístroje.