Lotus sú hodinky s prepracovaným dizajnom a technologickým pokrokom, ktoré potešia oko každého majiteľa. Preskúmajte širokú ponuku značky a zamilujte si jeden z výnimočných modelov Lotus.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Lotus

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Značka Lotus je moderným prístupom k hodinárskemu umeniu, ktorého príchod na trh podporila značka Festina Group, ktorej je sesterskou spoločnosťou. Ide o hodinky, ktoré sa vyznačujú sofistikovaným dizajnom a technologickými vymoženosťami, ktoré potešia oko každého majiteľa. Lotus sa stal veľmi rýchlo populárnym a značke dôverujú tisíce ľudí po celom svete.

Hodinky Lotus - história značky

Značka Lotus vznikla v 80. rokoch 20. storočia, tesne po skončení kremennej revolúcie v hodinárskom priemysle. Spoločnosť sa tak stala dedičom novej tradície, zavedenia quartzového mechanizmu do svojich konštrukcií. Hodinky s týmto pohonom sa vyznačujú presnosťou merania času, odolnosťou a cenovou dostupnosťou. To je tajomstvo takej veľkej popularity tejto značky a nemenného titulu predajného bestselleru v krajinách, ako je Nemecko, Švédsko, Poľsko a Česká republika.

Hodinky Lotus - elegancia pre každú ženu

Hodinky Lotus sú synonymom elegancie a nadčasového štýlu. Výrobky tejto značky si zamiluje každá žena, ktorá si takéto vlastnosti cení. Každý model má klasický vzhľad, ktorý sa hodí ku každému štýlu. Hodinky Lotus sú vyrobené z drahých kovov, ktoré zvýraznia každé zápästie. Každý model má vodotesnosť 50 metrov, vďaka čomu sa dá bez problémov používať každý deň. Mnohé modely sú vybavené aj ďalšími ozdobami, ako sú zirkóny a kryštály Swarovski, ktoré týmto modelom dodávajú mimoriadny šmrnc.

Hodinárstvo Lotus vo Varšave

Kúpa hodiniek Lotus je to najlepšie rozhodnutie, aké môžete urobiť. Výrobok tejto značky rozžiari každý váš štýl. Nájdite hodinky Lotus za najlepšie ceny vo Varšave!