Značku Fossil založil v roku 1984 texaský podnikateľ Tom Kartsotis. Od začiatku sa spoločnosť zameriavala na jedinečný štýl svojich hodiniek, ich jedinečnosť a dekoratívny dizajn. Hodinky museli byť módne a zároveň za atraktívnu cenu. Značka Fossil si rýchlo získala dôveru a uznanie používateľov hodiniek v Spojených štátoch a čoskoro aj na celom svete. Dnes je jednou z najobľúbenejších hodiniek a jej výrobky sa vyznačujú jedinečným dizajnom a inováciami.

Čítať ďalej

Remienky Fossil

(2)

Najobľúbenejšie
 1. + GRATIS: Fosílna rakva
  Remienek Fossil Silicone Strap Remienek Fossil Silicone Strap
  Dodanie 24H
  35,00 €

  Fossil Silicone Strap S181410

  Hodnotenie:
  100%
  Dodanie 24H
 2. + GRATIS: Fosílna rakva
  Remienek Fossil Brown 18 mm Remienek Fossil Brown 18 mm
  Dodanie 24H
  38,00 € 37,00 €

  Fossil Brown 18 mm S181355

  Dodanie 24H
Najobľúbenejšie

Popruhy pre Fossil Q

Vlajkovou loďou americkej značky sú inteligentné hodinky Fossil Q. Spoločnosť Fossil je jedným z mála výrobcov, ktorí ponúkajú možnosť výmeny remienka na svojich modeloch. Ak teda vlastníme jeden model, môžeme ľahko meniť jeho tvár a prispôsobiť vzhľad hodiniek štýlu. Spoločnosť Fossil má vo svojom sortimente rôzne typy remienkov, takže si na svoje príde aj ten najnáročnejší nositeľ.

Rôzne farby remienkov Fossil

Opasky Fossil sú k dispozícii v rôznych farbách, v tlmených farbách, ktoré sa hodia k elegantnému outfitu, ako aj v bláznivejších farbách, napríklad vo fuchsiovom odtieni, ktorý sa hodí na každodenné nosenie alebo športový vzhľad. K dispozícii sú jednoduché jednofarebné remienky a zároveň si majiteľ inteligentných hodiniek Fossil môže vybrať originálne príslušenstvo zdobené kvetinovými vzormi, bodkami alebo pruhmi. Vzhľad hodiniek sa preto dá prispôsobiť aj aktuálnej nálade.

Remienky na hodinky Fossil - skvelý sortiment.

Materiály remienkov Fossil sú tiež rôzne. Kožené sú klasické, vždy módne a dodávajú štýl. Silikónové náramky dodajú každému oblečeniu športový nádych a navyše sú veľmi pohodlné a odolné. Americká značka ponúka aj látkové remienky v žiarivých farbách a originálnych vzoroch, ktoré sú najmodernejším doplnkom posledných sezón.

Akákoľvek veľkosť remienkov hodiniek Fossil

Spoločnosť Fossil vyrába remienky vo veľkostiach od 14 mm do 24 mm. Vďaka tomu je možné mnohé hodinky tejto značky premeniť v priebehu niekoľkých sekúnd. Stačí si kúpiť remienok so šírkou, ktorá zodpovedá modelu hodiniek.

Obchod s remienkami na hodinky Fossil vo Varšave - dvojročná záruka

Náš internetový obchod s remienkami Fossil - Zegarownia.pl je autorizovaným distribútorom tejto značky. Na všetky výrobky Fossil zakúpené v našom obchode sa vzťahuje celoštátna dvojročná záruka a sú zabalené v originálnom obale.