Venezianico je mladá značka s talianskym pôvodom, ktorú v roku 2017 založili Alberto a Alessandro Morelia. Predpokladom dizajnérov bolo vytvoriť hodinky, ktoré kombinujú talianske remeselné spracovanie so spoľahlivým automatickým strojčekom poháňaným špeciálnymi mechanickými rotormi.

Čítať ďalej

Hodinky Venezianico

(43)

Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Nový produkt
 4. Hodinky Pánske Venezianico Nereide GMT Hodinky Pánske Venezianico Nereide GMT
  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
  636,00 €

  Venezianico Nereide GMT 3521504C

  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
 5. Hodinky Pánske Venezianico Nereide GMT Hodinky Pánske Venezianico Nereide GMT
  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
  636,00 €

  Venezianico Nereide GMT 3521502C

  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
 6. Hodinky Pánske Venezianico Nereide 42 Hodinky Pánske Venezianico Nereide 42
  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
  572,00 €

  Venezianico Nereide 42 3321501C

  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
 7. Hodinky Pánske Venezianico Nereide 39 Hodinky Pánske Venezianico Nereide 39
  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
  573,00 €

  Venezianico Nereide 39 3121505C

  Bezplatné doručenienajneskôr do 3 dní
Najobľúbenejšie

Názov Venezianico je slovným spojením prídavného mena "Veneziano", ktoré označuje spojenie s Benátkami a v doslovnom preklade znamená "Benátčan", a latinskej prípony "-Ico", ktorá označuje spôsob bytia. Inšpiráciou pri tvorbe každej kolekcie sú práve Benátky, ich dedičstvo, ktoré presahuje brány mesta a zahŕňa hodnoty, ktoré sa ctia z generácie na generáciu. Hodinky Venezianico sú výsledkom nepretržitého tvorivého procesu a túžby po zdokonaľovaní a implementácii moderných riešení, ako aj osvedčených materiálov najvyššej kvality.

Hodinky Venezianico - pocta Benátkam

Značka Venezianico je viac ako len hodinky. Je prejavom hodnôt a odrazom inšpirácie, za ktorou stojí dedičstvo Benátok. Logo značky je dokonalým príkladom symetrie a neporušenej krásy. Bolo inšpirované krížom na vrchole hodinovej veže, ktorá sa nachádza na severnej strane námestia svätého Marka. Materiály, ktoré boli vybrané na vytvorenie jednotlivých hodiniek, nie sú náhodné, a tak v nich nájdeme odkazy na suroviny, ktoré sa v priebehu storočí používali pri výstavbe Benátok. Základy budov, ktoré sú z kameňa Istra, možno spájať s pevnosťou a odolnosťou. Sivý pieskovec v kombinácii so zlatými ornamentmi odráža vytrvalosť, pracovitosť, ako aj dômyselnosť Benátčanov. Návrhy s logom Venezianico sa vyznačujú aj jedinečnou farebnosťou, ktorá je nositeľom emócií, prejavom duše dizajnéra, vďaka ktorej vznikajú nezvyčajné, až pozoruhodné farebné kombinácie.

Venezianico - značka bez hraníc

Benátčania sú známi svojou zvedavosťou a túžbou objavovať svet a spoznávať nové kultúry. Značka Venecianico kráča po stopách obyvateľov tohto výnimočného mesta a koná bez predsudkov a bariér, aby sa dostala okrem iného aj do najdôležitejších bodov na hodinárskej mape Švajčiarska, Japonska alebo Číny. Je nevyhnutné, aby expanzia do celého sveta korelovala s dôrazom na vysokú kvalitu každého výrobku a s cenovou dostupnosťou. Spoločnosť Venezianico vďaka tomu, že si uvedomuje potreby a očakávania svojich zákazníkov, upustila od nepodstatných prvkov v prospech vysokej kvality za atraktívnu cenu.

Trvalo udržateľná výroba hodiniek Venezianico

Prvým prejavom záujmu o životné prostredie bol predpoklad vytvoriť iba automatické hodinky, ktoré si nevyžadujú výmenu quartzovej batérie, ktorá obsahuje škodlivé látky a ťažké kovy. Značka Venezianico pozorne načúva potrebám zákazníkov aj životného prostredia, preto používa recyklované materiály. Krabičky na hodinky značky Venezianico sú na jednej strane mimoriadne elegantné a šikovné a na druhej strane sú vyrobené z ľahkého 95 % recyklovaného papiera, čím výrazne znižujú uhlíkovú stopu.

Obchod s hodinkami Venezianico vo Varšave

Mimoriadne remeselné spracovanie, kreativita, ako aj snaha o neustále zdokonaľovanie robia z každých hodiniek z kolekcie značky Venezianico malé umelecké dielo. Navštívte náš internetový obchod alebo predajňu hodiniek Venezianico vo Varšave a kúpte si jedinečné hodinky Venezianico.

Venezianico oficiálny predajca - autorizovaný obchod - distribútor.

Všetky hodinky v našej ponuke pochádzajú z oficiálnej distribúcie. V Zegarowni nájdete široký výber hodiniek Venezianico, ktoré sú dostupné v našom stacionárnom aj internetovom obchode. Staňte sa majiteľom jedinečných hodiniek s logom Venezianico.