Hodinky Glycine sú jedny z najzaujímavejších modelov leteckých hodiniek, ktorých odkazy na letectvo a mimoriadne krásne spracovanie vás povzbudia k výberu týchto hodiniek. Značku vytvoril v roku 1914 švajčiarsky hodinár Eugene Meylan, ktorý sa inšpiroval názvom ušľachtilej a mimoriadne odolnej odrody hrozna - Glycine. Rozhodol sa, že tento názov najlepšie vystihuje hodinky, ktoré chcel vyrábať. V roku 1930 vynašiel automatický strojček, ktorý spôsobil revolúciu v celej histórii hodiniek - počnúc značkou Glycine.

Čítať ďalej

Hodinky Glycine

(6)

Najobľúbenejšie
 1. -37%
  Hodinky Pánske Glycine Airpilot Dual Time Hodinky Pánske Glycine Airpilot Dual Time
  Skladom - ihneď na odoslanie
  851,00 € 535,00 €

  Glycine Airpilot Dual Time GL0363

  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. -39%
  Hodinky Unisex Glycine Combat Classic 36 Automatic Hodinky Unisex Glycine Combat Classic 36 Automatic
  Skladom - ihneď na odoslanie
  1 223,00 € 751,00 €

  Glycine Combat Classic 36 Automatic GL0347

  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. -38%
  Hodinky Pánske Glycine Airpilot GMT Hodinky Pánske Glycine Airpilot GMT
  Skladom - ihneď na odoslanie
  794,00 € 491,00 €

  Glycine Airpilot GMT GL0353

  Skladom - ihneď na odoslanie
 4. -15%
  Hodinky Pánske Glycine Airpilot Chrono Hodinky Pánske Glycine Airpilot Chrono
  Bezplatné doručeniena objednávku
  763,00 € 649,00 €

  Glycine Airpilot Chrono GL0354

  Bezplatné doručeniena objednávku
 5. Hodinky Pánske Glycine Airpilot GMT Hodinky Pánske Glycine Airpilot GMT
  Bezplatné doručeniena objednávku
  689,00 € 659,00 €

  Glycine Airpilot GMT GL0348

  Bezplatné doručeniena objednávku
 6. -25%
  Hodinky Pánske Glycine Combat Classic Moon Phase Automatic Hodinky Pánske Glycine Combat Classic Moon Phase Automatic
  Bezplatné doručeniedo 2 dní
  1 093,00 € 819,00 €

  Glycine Combat Classic Moon Phase Automatic GL0194

  Bezplatné doručeniedo 2 dní
Najobľúbenejšie

Značku Glycine založil švajčiarsky hodinár Eugene Meylan, ktorý vynájdením automatického strojčeka spôsobil revolúciu na trhu. V súčasnosti patrí Glycine k najprestížnejším výrobcom a jej výrobky oslovia každého, kto oceňuje dlhoročnú tradíciu, mimoriadnu presnosť strojčekov a nadčasový, mužný dizajn, ktorý je inšpirovaný letectvom a aeronautikou.

Jedinečný štýl každých hodiniek Glycine

Dnešné hodinky Glycine pestujú tradície predvojnového obdobia. Keďže ide o značku so silným prepojením na letectvo, švajčiarska spoločnosť vytvára mimoriadne robustné hodinky navrhnuté tak, aby zvládli často náročné podmienky letu. Zároveň majú nezameniteľný štýl, ktorý sa nemení napriek vyvíjajúcim sa trendom - sú to nadčasové hodinky vytvorené pre pár vyvolených. Značka má v ponuke hodinky, ktoré sú založené na quartzových aj automatických strojčekoch.

Medzi kolekciami značky Glycine možno rozlíšiť početné série, ktoré sa vyznačujú rôznorodosťou štýlov - od klasických až po avantgardné a moderné. Jednou z najznámejších línií značky Glycine je kolekcia Airman, ktorá sprevádza nadšencov hodiniek od roku 1953. Ich nevídaná odolnosť a funkčnosť zaujala americkú armádu, ktorej velitelia začali svojich vojakov vybavovať hodinkami z tohto radu. Hodinky Glycine Airman sú založené na automatických strojčekoch, pričom z funkcií modelov treba spomenúť predovšetkým dvojitý ukazovateľ času a často sa vyskytujúci 24-hodinový ukazovateľ času. Ciferníky hodiniek sú kryté zafírovým sklíčkom s trojitou antireflexnou vrstvou.

Ikonický rad hodiniek Glycine - čím sa odlišujú?

Ďalšou kolekciou je séria hodiniek Combat s vojenským dizajnom. Hodinky zaručujú vždy jasné čítanie času vďaka použitiu luminiscenčných materiálov v prvkoch ciferníka. Modely radu Combat sú tiež vybavené najkvalitnejšími materiálmi na výrobu puzdra a skiel, vďaka čomu sú jednotlivé kusy mimoriadne odolné.

Treťou sériou je Incursore. Tieto modely sú mimoriadne obľúbené u uniformovaných zložiek vďaka úhľadnému vyváženiu elegantného štýlu a robustných materiálov. Jednou z charakteristických vlastností série Incursore je vysoká úroveň vodotesnosti všetkých kusov.

Kolekcia Combat Sub je séria špeciálne navrhnutá pre potápačov, ktorí potrebujú presné a odolné vybavenie. Vďaka vysokej úrovni vodotesnosti až 200 metrov hodinky Glycine dokonale fungujú v značných hĺbkach. Udržať hodinky v perfektnom stave pomáhajú robustné obaly, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu a tlaku.

F 104 je ďalšia s letectvom súvisiaca séria hodiniek Glycine, ktorej vzorom je dizajn nadzvukového amerického lietadla F-104 Starfighter. Dizajn hodiniek pripomína hodiny, ktoré sa nachádzajú v kokpite, a samotné modely F 104 ponúkajú vynikajúcu čitateľnosť a sú veľmi presné vďaka automatickému strojčeku GL 224.

Rad Classic je určený tým, ktorí hľadajú veľmi elegantné hodinky. O chod hodiniek Glycine Classic sa starajú precízne švajčiarske quartzové a automatické mechanizmy - v závislosti od zvoleného modelu. Ciferníky hodiniek majú takzvaný slnečný výbrus, ktorý jednotlivým kúskom dodáva ešte väčší šmrnc.

Oficiálny predajca značky Glycine - autorizovaný obchod - distribútor

Zegarownia.pl je autorizovaným predajcom značky Glycine v Poľsku. Všetky hodinky, dostupné v internetovom aj stacionárnom obchode, pochádzajú z oficiálnej distribúcie. Garantujeme rýchlu a bezproblémovú dopravu.

Hodinky Glycine vo Varšave

Pozrite sa, čo ďalšie ponúka švajčiarska značka Glycine. Obchod vo Varšave ponúka široký sortiment a množstvo modelov, takže si môžete nájsť hodinky, o ktoré máte záujem, za najnižšie ceny na trhu. Pozrite si ponuku na webovej stránke a presvedčte sa sami, že naša predajňa hodiniek Glycine vo Varšave je tou najlepšou voľbou - nečakajte a navštívte nás na adrese Avenue Wincentego Witosa 31.