Značka Victrorinox je už dlhé roky triumfom na trhu s hodinkami - z hľadiska odolnosti aj presnosti. Švajčiarske modely tohto výrobcu sa už stali symbolom vysokej odolnosti, vďaka čomu si ich vyberajú zákazníci, ktorí hľadajú predovšetkým nespochybniteľnú kvalitu. Jednou zo špeciálnych sérií hodiniek Victorinox je línia Victorinox I.N.O.X. Čím je taká výnimočná?

Čítať ďalej

Hodinky Victorinox I.N.O.X.

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Ak hľadáte niečo výnimočné aj medzi takými nezvyčajnými hodinkami, ako sú modely Victorinox, séria Victorinox INOX je určená práve vám! Pozrite si tieto výnimočné modely ešte dnes, objednajte si ich a už zajtra ich môžete mať doma!

Hodinky Victorinox INOX - výbava skutočného profesionála

Hodinky Victorinox INOX sú určené pre tých, ktorí sa neboja nebezpečných dobrodružstiev a náročných podmienok. Vďaka použitým materiálom, ako je nehrdzavejúca oceľ a špičkové zafírové sklo s trojitou antireflexnou vrstvou, sú hodinky z tejto kolekcie známe svojou odolnosťou voči vonkajším vplyvom. Úplná bezpečnosť bola zaručená viac ako 130 testami, ktoré dokázali, že hodinky Victorinox INOX neodolajú žiadnej nepriazni osudu.

Prestížny model Victorinox INOX Mechanical - pre tých, ktorí hľadajú jedinečnosť

Jednou zo zaujímavejších podradov hodiniek Victorinox INOX je Victorinox INOX Mechanical, ktorý sa vyznačuje strojčekom s automatickým naťahovaním. Je nepochybne prestížnejší ako quartzový strojček, pretože vyžaduje viac práce hodinára, viac súčiastok a ich dômyselné usporiadanie, čo zároveň zvyšuje hodnotu takýchto hodiniek. Ich fungovanie tiež nevyžaduje žiadnu batériu - na dobíjanie stačí hodinky nosiť.