Značka Victorinox je všeobecne uznávaná spoločnosť spojená s výrobou špičkových výrobkov z ocele. Dlhoročná tradícia výroby nožov jej pomohla pustiť sa do nových výziev, ako je napríklad výroba hodiniek výnimočnej kvality.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Victorinox

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Objednajte si hodinky Victorinox ešte dnes na Zegarownia.co.uk a presvedčte sa, prečo sa pre ne rozhodli už tisíce milovníkov nádherne spracovaných a odolných hodiniek.

Victorinox - začiatky firmy

Spoločnosť založil Karl Elsener v roku 1884 vo Švajčiarsku. Spočiatku sa spoločnosť volala "Victoria" na počesť matky zakladateľa, ale po zavedení nehrdzavejúcej ocele "inox" spoločnosť prijala názov "Victorinox". Len niekoľko rokov po založení firmy bol nôž vytvorený Elsenerom patentovaný. Tento model sa vyrába dodnes a je známy ako švajčiarsky dôstojnícky nôž. Legendárny výrobok tejto značky sa nachádza napríklad vo výbave astronautov NASA, himalájistov alebo polárnikov. Značka si preto vydobyla trvalé miesto v povedomí mnohých ľudí na celom svete, a preto sa rozhodla rozšíriť svoje aktivity o výrobu špičkových hodiniek.

Dámske hodinky Victorinox - športová elegancia pre každú ženu

Vďaka dlhoročnej tradícii spoločnosti Victorinox vytvárať praktické výrobky sú aj hodinky rozšírením filozofie značky. Hodinky sa vyrábajú s dôrazom na kvalitu materiálov. Praktický aspekt hodiniek sa spája s ich elegantným dizajnom. Hodinky tejto značky preto budú dobre fungovať nielen počas fyzických aktivít, ale aj dopĺňať elegantné detaily. Je to dokonalý produkt pre každú ženu, ktorá rada kombinuje tieto dva prvky svojho života.