Výmena remienka je jednoduchý spôsob, ako dať svojim obľúbeným hodinkám nový život a iný charakter. Samotný proces trvá niekoľko minút a jeho účinok môže byť skutočne úžasný.

Čítať ďalej

Remienky Bisset

(15)

Najobľúbenejšie
Najobľúbenejšie

V obchode s hodinkami nájdete širokú ponuku remienkov na hodinky. Jednou z najobľúbenejších značiek je Bisset. Príslušenstvo tohto výrobcu sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania a bohatým výberom vzorov a farieb.

Popruhy Bisset - štýlový doplnok

Opasky Bisset sú u našich zákazníkov veľmi obľúbené vďaka vysoko kvalitnej koži, z ktorej sú vyrezané. Značka ponúka hladké modely aj modely s krokodílovým reliéfom, pestro prešívané, lakované a semišové. Pohodlné zapínanie na pracku uľahčuje nastavenie dĺžky. Aj tento prvok je k dispozícii v niekoľkých farebných verziách, ktoré zodpovedajú farbe a charakteru opasku. Na výber je aj široký sortiment, pokiaľ ide o šírku príslušenstva.

Kvalita a pohodlie popruhov Bisset

V obchode s hodinkami nájdete široký prierez remienkov pre hodinky Bisset. Dobrá cena v spojení s precíznym spracovaním je presvedčivým dôvodom na investíciu do jedného z modelov Bisset. Mäkká koža poskytuje pohodlie pri nosení, ktorého sa nebudete chcieť vzdať.