Výrobcovia hodiniek Lotus veľmi dobre poznajú trh a potreby svojich zákazníkov. Sortiment značky zahŕňa nielen modely s elegantným charakterom, ale aj zariadenia vyznačujúce sa praktickým vybavením a presným chodom. Hodinky navrhnuté s ohľadom na mužov aj ženy vynikajú ležérnym dizajnom a sú ideálne na každodenné nosenie.

Čítať ďalej

Hodinky Lotus

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Značka Lotus sa vo svete preslávila ako výrobca niektorých zaujímavých radov hodiniek pre voľný čas, ktoré už roky dobývajú európske trhy. Prečo si vybrať práve ich?

Vznik hodiniek Lotus

Značka Lotus vznikla v 80. rokoch 20. storočia, tesne po kremennej revolúcii - v tom čase na trhu dominovali quartzové hodinky, čo spôsobilo kolaps značiek spoliehajúcich sa výlučne na manuálne alebo samonáťahové strojčeky. Ukázalo sa, že quartzové hodinky sú presnejšie, lacnejšie a odolnejšie voči poveternostným vplyvom a vďaka batérii vydržia mnoho mesiacov bez potreby dobíjania. Hodinky Lotus dokonale vystrelili do rastúceho trendu - quartzové modely týchto hodiniek sú absolútnou nevyhnutnosťou pre každého, kto potrebuje vysoko výkonné a dobre navrhnuté hodinky.

Prečo si vybrať hodinky Lotus?

Pánske modely hodiniek Lotus sa delia na dve hlavné kategórie - športové a tie, ktoré sú zamerané na eleganciu. V oboch prípadoch dominuje medzi súčasnými modelmi hodiniek ich dizajn - športové modely vynikajú dokonalou čitateľnosťou a vďaka odvážnym rámčekom zaručujú nielen zvýšenú odolnosť, ale odkazujú aj na najlegendárnejšie športové modely. Elegantnejšie rady pánskych hodiniek Lotus sú naopak skvelým nápadom na doplnok k formálnemu outfitu - esteticky riešené ciferníky, často vybavené chronografom, spolu s ciferníkom často farebne kontrastujúcim so zvyškom hodiniek.

Nečakajte - objednajte si hodinky Lotus ešte dnes a vyskúšajte ich nespornú kvalitu a presnosť! Objednávajte teraz!

Oficiálny predajca Lotus - autorizovaný obchod - distribútor

Hodinky Lotus, ktoré nájdete v našom obchode, pochádzajú výlučne od autorizovaných distribútorov, čo je zárukou ich originality a vysokej kvality. Vyberajte si hodinky len od autorizovaného predajcu.

Hodinky Lotus vo Varšave

Pozrite sa, čím ešte prekvapí značka Lotus. Predajňa vo Varšave ponúka široký sortiment a množstvo modelov, takže si môžete nájsť hodinky, ktoré splnia všetky vaše očakávania. Naša predajňa hodiniek Lotus vo Varšave je tou najlepšou voľbou - nečakajte a navštívte nás na adrese Avenue Wincentego Witosa 31.