Lotus je značka, ktorá vytvára hodinky, ktoré sa veľmi rýchlo stali bestsellermi na mnohých európskych trhoch. Prečo sa značka Lotus stala takou populárnou a čím nás môže prekvapiť?

Čítať ďalej

Hodinky Pánske Lotus

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Značka Lotus, ktorá je súčasťou skupiny Festina Group, si dala za cieľ vytvárať hodinky vynikajúcej kvality, ktoré majú zároveň nadčasový dizajn. Budú preto ozdobou zápästia svojho majiteľa. Ide o hodinky, ktoré sa rýchlo stali bestsellermi na mnohých európskych trhoch. Prečo sa značka Lotus stala takou populárnou?

Hodinky Lotus - história firmy

Značka Lotus bola založená v roku 1982. Ide o dôležitý moment tesne po kremennej revolúcii. Hodinky s takýmto pohonom si veľmi rýchlo získali veľkú popularitu, pretože sú presnejšie pri meraní času, odolnejšie a cenovo dostupnejšie ako klasické hodinky s ručným náťahom. Preto by nemalo byť prekvapením, že hodinky Lotus si získali mnoho verných zákazníkov, ktorí ich dodnes používajú najmä vo Švajčiarsku, Nemecku, Poľsku alebo Českej republike, kde sú predajným hitom.

Hodinky Lotus pre neho

Medzi výrobkami Lotus pre mužov sú dve hlavné série - elegantná a športová. Elegantný rad je ideálnou voľbou na použitie pri formálnej udalosti. Výroba týchto modelov navrhuje klasické farby, ktoré často obsahujú farebné akcenty a chronograf pre vkusné, ale moderné vnímanie.

Športový rad je o ideálnom výbere komponentov, z ktorých sú hodinky vyrobené, aby dokonale fungovali aj za tých najpremenlivejších okolností. Ciferník hodiniek je veľmi odolný a zaisťuje dobrú čitateľnosť ukazovaného času. Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek model, vždy mu bude dominovať moderný dizajn.

Hodinárstvo Lotus vo Varšave

Kúpa hodiniek Lotus bude vaším najlepším rozhodnutím. Vyberte si model, ktorý vyhovuje vášmu individuálnemu štýlu, a užívajte si jeho kvalitu dlhé roky. Nájdite hodinky Lotus za najlepšie ceny vo Varšave!