Bestseller-1%

Pozrite sa ako hodinkypadnú na vaše zápästie

Watch's visualization

Vyskúšajte si hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Obvod zápästia (cm): Pozrite si ako sa merajú »
Pozrite si ako sa merajú »
Šírka puzdra 50 mm
Šírka remienka 24 mm

SS050019000 Smart Hodinky Unisex Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS

Hodnotenie zákazníkov: 5
199,00 € 197,99 € 1,01 € lacnejšie Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 199,00 € Pay for 30 days
Chcete dostávať upozornenia keď bude k dispozícii?
Zadajte svoju e-mailovú adresu:
a dostávať e-mail keď bude k dispozícii
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na tanier zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti.
Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie

Podrobnosti Suunto SS050019000

Odolné viacúčelové športové hodinky GPS s barometrickým meraním nadmorskej výšky a batériou s dlhou výdržou. Hodinky Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000 patria medzi spoľahlivé hodinky fínskeho výrobcu, ktorý je známy svojimi prístrojmi s veľmi vysokou funkčnosťou a odolnosťou voči nepriaznivým podmienkam. Obal z polyamidu vystuženého sklenenými vláknami, zafírové sklo a viac ako 80 športových režimov sú len niektoré z vlastností, ktoré robia z tohto modelu špičkové hodinky.

Watch Faces

Suunto Plus
Suunto Plus

Suunto Plus vám poskytuje nástroje a tipy, ktoré vám pomôžu viesť aktívny životný štýl. Obsahuje prístup k rôznym aplikáciám, takže môžete zdieľať svoje výsledky s ostatnými a získavať užitočné tipy.

Tepová frekvencia na zápästí
Tepová frekvencia na zápästí

Na displeji sa zobrazuje graf vašej priemernej srdcovej frekvencie za posledných 12 hodín. Okamžitý HR zobrazuje vašu aktuálnu srdcovú frekvenciu. Hodinky zobrazujú aj graf priemernej srdcovej frekvencie pri športových aktivitách a spánku.

Nový vonkajší ciferník hodiniek
Nový vonkajší ciferník hodiniek

Pozrite si kľúčové informácie o svojom okolí a pripravte sa na svoje dobrodružstvá. Dizajn je inšpirovaný dedičstvom spoločnosti Suunto v oblasti námorných kompasov.

Stres a zotavenie
Stres a zotavenie

Vaše zdroje sú dobrým ukazovateľom úrovne energie vo vašom tele a premietajú sa do vašej schopnosti zvládať stres a vyrovnať sa s výzvami dňa. Hodinky zobrazujú trvanie aktivity a odpočinku, ako aj trvanie vášho posledného odpočinku.

Úroveň fyzickej zdatnosti
Úroveň fyzickej zdatnosti

Dobrá aeróbna kondícia je dôležitá pre vaše celkové zdravie, pohodu a športový výkon. Na základe srdcovej frekvencie hodinky zobrazujú aktuálnu úroveň kondície, t. j. ako dobre vaše telo využíva kyslík.

Bezpečné
Bezpečné

Vždy majte na pamäti, že v horách alebo hlboko v lese existuje riziko, že sa niečo pokazí. Inteligentné hodinky vám poskytnú informácie, ktoré by ste mohli poskytnúť záchrannému tímu. Táto funkcia vám poskytne informácie o polohe, priamu vzdialenosť a nadmorskú výšku od vášho východiskového miesta.

Funkcie

Suunto Premium Partner

Ako Suunto Premium Partner poskytujeme profesionálne služby - prístup k certifikovaným konzultantom a informačným materiálom, ako aj profesionálnu popredajnú starostlivosť so servisnou podporou.

Správa napájení baterie

Inteligentná technológia batérie zaručuje, že sa hodinky nevybijú, keď to najviac potrebujete. Okrem toho sa hodinky učia vaše tréningové návyky a dokonca vám pripomínajú, aby ste ich nabili, aby ste boli vždy pripravení na ďalší tréning.

GPS navigace

Systém GPS umožňuje navigáciu pri sledovaní naplánovanej trasy, pri smerovaní na miesto POI alebo pri návrate do východiskového bodu.

FusedTrack ™

Jedinečný algoritmus FusedTrack™ od spoločnosti Suunto kombinuje údaje GPS a snímača pohybu na zlepšenie presnosti sledovania a vzdialenosti. To umožňuje predĺžiť životnosť batérie znížením výkonu GPS bez výrazného zníženia presnosti.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy sú navrhnuté pre konkrétne aktivity a účely, od bežnej prechádzky vonku až po triatlonové preteky.

Odhadovaný wr.

Technológia merania srdcovej frekvencie na zápästí (WHR) meria srdcovú frekvenciu prostredníctvom LED diód, ktoré sledujú prietok krvi v zápästí. To znamená, že môžete vidieť údaje o svojej srdcovej frekvencii počas cvičenia alebo pri každodennom používaní.

Prémiové športové hodinky

Hodinky Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000 sú prémiovým modelom fínskeho výrobcu určeným pre športovcov - profesionálov aj amatérov. Medzi funkcie hodiniek z tejto kolekcie patrí meranie srdcového tepu na zápästí, ktoré vykonáva americká spoločnosť Valencell Inc., ktorá sa špecializuje na výrobu biometrických senzorov. Tieto hodinky sú ideálnym pomocníkom pri tréningu - aj v tých najťažších podmienkach!

marki_suunto

Suunto - značka pre každého športovca

Hodinky Suunto sú už roky známe ako ideálna voľba pre ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivé a vysoko funkčné športové modely, ktoré vyniknú aj pri tých najnáročnejších aktivitách. Celý rad užitočných funkcií, ktorými sú tieto hodinky vybavené, vám uľahčí každý tréning. Spoločnosť Suunto bola založená v roku 1936 a odvtedy podporuje aktivity vytváraním vybavenia pre športovcov a cestovateľov. Spoločnosť Suunto sa v priebehu rokov neustále umiestňovala na poprednom mieste medzi výrobcami športových hodiniek a vytvárala zariadenia, ktoré sú mimoriadne odolné, presné a spoľahlivé.

zegarek-meski-suunto-9-baro-black-SS050019000

Vynikajúca kvalita konštrukcie

Hodinky Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000 sú modelom, ktorý vyniká svojimi špecifikáciami. Model je vybavený:

 • Ľahko čitateľný digitálny displej s LED podsvietením.
 • Odolný obal vyrobený z polyamidu vystuženého sklenými vláknami
 • Oceľový rámik dodáva zariadeniu nádych športovej elegancie.
 • Remienok z mimoriadne odolného a pohodlného silikónu, ktorý sa dá ľahko vymeniť.
 • Zafírové sklíčko na ochranu displeja - minerál, ktorý dokáže poškriabať len diamant.
 • Batéria vo forme lítium-iónového akumulátora.
zegarek-meski-suunto-9-baro-black-ss050019000-2

Rozsiahle funkcie

 • Tri preddefinované režimy batérie.
 • Fusedtrack - technológia užitočná najmä počas dlhých tréningov.
 • Meranie srdcovej frekvencie na zápästí.
 • Barometer
 • Funkcie počasia
 • Kompas
 • Výškomer.
 • Pripojenie k smartfónu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornenia na hovory, správy a oznámenia.
 • Kompatibilita s aplikáciami: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a ďalšie.
 • Hodinky je možné prevádzkovať pri teplotách od -20 do +60 stupňov C.
 • Navigácia GPS.
 • Navigácia POI (Point of Interest) - uložte si miesta v aplikácii Suunto alebo na hodinkách a navigujte ich pomocou inteligentných hodiniek.
 • Viac ako 80 športových režimov.

Technológia Fusedtrack™

Vďaka algoritmu Fusedtrack od spoločnosti Suunto sa údaje GPS kombinujú s údajmi zo snímačov pohybu. Vďaka tomu je sledovanie vzdialenosti a trasy počas bežeckého tréningu mimoriadne efektívne, takže nehrozí vybitie batérie. Prevádzka technológie Fusedtrack predlžuje životnosť batérie, pretože ju čiastočne odbremeňuje od prevádzky modulu GPS. Merania sú zároveň veľmi presné.

Inteligentná batéria

Hodinky majú tri definované režimy batérie: Výkon, vytrvalosť a ultra. Tie zabezpečujú 25 až 120 hodín nepretržitej prevádzky modulu GPS. Inteligentné upozornenia sú zodpovedné za navrhnutie zmeny na režim vhodnejší pre danú činnosť. V závislosti od potrieb používateľa je možné vytvoriť vlastné režimy.

suunto-9-g1-baro-sport-wrist-hr-gps-watch-black-SS050019000-power-modes

Dlhý tréning? Predĺžte výdrž batérie.

V závislosti od vašich potrieb je možné optimalizovať výkon batérie hodiniek. A nezáleží na tom, aký druh tréningu máte na mysli - úpravy možno vykonať v ktoromkoľvek z viac ako 80 športových režimov. Môžete si nastaviť presnosť GPS, jas obrazovky a dobu podsvietenia, úroveň vibrácií, ovládanie dotykovej obrazovky a mnoho ďalších možností. Navyše môžete ľahko zmeniť režim batérie aj počas tréningu, napríklad keď zistíte, že sa hodinky pred koncom tréningu vybíjajú. Ako predĺžite čas chodu hodiniek? Podrobnosti o nastaveniach sú uvedené v nasledujúcom videu:

Suunto App trasy

Aplikácia Suunto

Aplikácia Suunto App, ktorá je k dispozícii v systémoch Android a iOS, vám umožní ešte lepšie využívať funkcie vašich inteligentných hodiniek. Po inštalácii máte prístup k

 • Prehľady aktivít (denný počet krokov a spálených kalórií), tréningov a spánku, ako aj tipy, ktoré vám pomôžu so zdravým životným štýlom.
 • Upozornenia na hodinkách na nové hovory, správy a oznámenia z obľúbených aplikácií, napr. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnohých ďalších.
 • Vytváranie vlastných športových režimov.
 • Mapy popularity. Tie sa generujú na základe mnohých trás, ktoré prešli iní používatelia aplikácie, takže objavovanie nových trás je hračka. Okrem toho môžete použiť Obľúbené východiskové body. Získate tiež možnosť importovať predpripravený súbor .gpx pre svoje ďalšie preteky alebo dobrodružstvo (k dispozícii pre prístroje Suunto 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavné zobrazenie aplikácie Suunto
 • Športové služby ako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnohé ďalšie.
 • Plánujte nové trasy priamo v smartfóne a vďaka štvrtej generácii pripojenia Bluetooth ich môžete v priebehu niekoľkých sekúnd ľahko synchronizovať s hodinkami. Zistite, ako si vytvoriť vlastné trasy - .
 • Prezrite si históriu trasy a pridajte na mapu vlastné body.
 • Úprava ciferníka hodiniek. Ak sa chystáte na bežecký alebo cyklistický tréning a chcete zmeniť informácie zobrazené na hodinkách, môžete to urobiť priamo v aplikácii Suunto, ktorá automaticky aktualizuje vzhľad obrazovky.
 • Tipy a návody, inštruktážne videá a mnoho ďalšieho.
 • Prístup k špecializovaným režimom pomocou aplikácie SuuntoPlus™.

Pozrite si výhody aplikácie Suunto a využívajte hodinky Suunto každý deň naplno. .

Efektívny tréning so SuuntoPlus™

Dodatočné možnosti Suunto Plus™ vám poskytujú prístup k vysoko špecializovaným možnostiam, vďaka ktorým je tréning so Suunto ešte efektívnejší:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim horáka
 • Stúpanie
 • Bezpečné
 • Slučka
 • Sprint
 • a mnoho ďalších.

Pozrite si podrobnosti o ďalších funkciách Suunto Plus™ a podporovaných modeloch. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový prístup k najlepším aplikáciám

Hodinky Suunto sa pripájajú k platformám, ktoré monitorujú tréningový výkon. Výrobcovia týchto aplikácií poskytujú používateľom hodiniek Suunto prístup k bezplatným skúšobným obdobiam - stačí pripojiť hodinky k príslušnej platforme pomocou aplikácie Suunto.

 • Strava - aplikácia vykonáva analýzu vašich tréningových výsledkov a mnoho ďalšieho. Funkcie sú k dispozícii na stránke v časti Školenia, bezpečnosť a analýza. Keď si kúpite hodinky Suunto, získate bezplatný 60-dňový skúšobný prístup k službe Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovať váš športový výkon. Služba vám umožňuje presne merať srdcovú frekvenciu, výkon, tempo a mnoho ďalších faktorov, ktoré tvoria váš tréning. Pri kúpe prístroja Suunto získate 30-dňový bezplatný prístup k prémiovému členstvu.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovať vzdialenosť, tempo, čas, rýchlosť, spálené kalórie a bežeckú alebo cyklistickú trasu prostredníctvom GPS. Poskytuje užitočné tipy pre beh a iné športy.
 • UA MapMyRun - poskytuje trénerské tipy a ukazovatele. Ponúka individuálny tréning, tréningové plány a analýzu údajov po tréningu.
 • Wikiloc - poskytuje milióny trás pre outdoorových športovcov a umožňuje ich odosielanie priamo do hodiniek. Umožňuje vám tiež zdieľať vlastné cvičenia/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovať a upravovať bežecké trasy a vytvárať nové trasy v rámci topografických máp.

Odolnosť voči vode

Vďaka vodotesnosti 50 metrov podľa normy ISO 6425 by ste sa nemali obávať poškodenia mechanizmu pri postriekaní vodou. Hodinky sú odolné aj pri ponorení do vody a plávaní.

Suunto 9 maximálna odolnosť - testované podľa vojenských noriem

Výrobky Suunto 9 a Suunto 9 Baro Titanium Collection boli podrobené viacerým testom podľa vojenských noriem (MIL-STD-810), ktorých úspešné absolvovanie potvrdzuje vynikajúcu kvalitu a odolnosť. MIL-STD-810 je vojenská norma pre environmentálne inžinierstvo a laboratórne skúšky stanovená Spojenými štátmi publikáciou Ministerstva obrany USA za účasti americkej armády, letectva a námorníctva, ako aj Inštitútu environmentálnej vedy a technológie, ktorá zahŕňa skúšky na overenie odolnosti zariadení v typických prevádzkových a prepravných podmienkach. Aké testy absolvovali inteligentné hodinky Suunto 9?

 • skúška 500.6 - nízky tlak
 • skúška 501.7 - vysoká teplota
 • skúška 502.7 - nízka teplota
 • skúška 503.7 - rýchla zmena teploty
 • skúška 507.6 - vlhkosť
 • skúška 510.7 - piesok a prach
 • skúška 516.8 - náraz, pád
 • skúška 521.4 - mráz, mrznúci dážď

Jednoduchá výmena popruhu vďaka funkcii "Quick-release"

Výmena remienka na hodinkách Suunto 9 trvá len niekoľko sekúnd vďaka pohodlnému mechanizmu rýchleho uvoľnenia. Nie je potrebné žiadne náradie, pretože popruh má špeciálnu páčku, ktorá umožňuje jeho rýchle odopnutie z obalu a výmenu za iný zodpovedajúci popruh.

Zegarek napriek suunto 9 paski

Jednoduchá výmena popruhu vďaka mechanizmu "Quick-release"

Výmena remienka na hodinkách Suunto 9 trvá len niekoľko sekúnd vďaka praktickému rýchloupínaciemu mechanizmu. Nie je potrebné žiadne náradie, pretože popruh má špeciálnu páčku, ktorá umožňuje jeho rýchle odopnutie z obalu a výmenu za iný zodpovedajúci popruh.

Kompatibilné popruhy

Tento model je kompatibilný s remienkami Suunto so šírkou 24 mm.

Pozrite si ponuku vymeniteľných remienkov Suunto →

Spárovanie hodiniek Suunto s telefónom

Ak chcete hodinky Suunto využívať naplno, musíte ich spárovať so smartfónom. Ako to robíte? Nasledujúce videá vám to uľahčia.

Ako spárovať hodinky Suunto so systémom Android?

Ak vlastníte smartfón so systémom Android, môžete hodinky jednoducho spárovať s telefónom a využívať všetky funkcie, ktoré ponúka aplikácia Suunto. Je dôležité poznamenať, že aby bolo párovanie možné, smartfón by mal mať systém Android 5.0 alebo novší a Bluetooth vo verzii 4.0 alebo novšej.

Ako spárovať hodinky Suunto so smartfónom so systémom iOS?

Spárovanie hodiniek Suunto s telefónom so systémom iOS je rýchle a jednoduché. V niekoľkých krokoch môžete sledovať účinky tréningu na obrazovke smartfónu. Upozorňujeme, že aby bolo párovanie možné, váš smartfón by mal mať systém iOS 10.0 alebo novší.

Záruka

Na hodinkySuunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000 sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu.

Pozrite si tiež verziu s popruhom HR

Hodinky Suunto 9 Baro SS050089000 s remienkom

Čo je v krabici?

 • Originálne balenie značky Suunto
 • Manuálne
 • Záruka Suunto door-to-door - v prípade akýchkoľvek problémov vaše hodinky vyzdvihne kuriér
 • Záručný list = autorizovaný zástupca Suunto = podpora od centrálneho servisu Suunto vo Fínsku

Viac informácií Suunto SS050019000

Strojček Quartz
Typ zapínania (remienok) Spona / pracka
Upevnenie remienka Quick-release
Konektivita Bluetooth™, USB
Technológie tachymeter, barometer, digitálny kompas, vonkajší teplomer, zabudované mapy
Displej viacfarebný
Dotykový displej áno
Oznámenia o hovoroch, SMS, z aplikácie v smartfóne
Hudba a multimédiá ovládanie hudby z telefónu
GPS integrovaný, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Funkcie počasia Výškomer, Barometer, Vonkajšia teplota, Čas východu a západu slnka
Ďalšie funkcie Budík, Časovač, Časové pásma, Automatická korekcia času, Navigácia v hodinkách, Miesta POI, Uzamknutie obrazovky
Zdravotné funkcie meranie srdcovej frekvencie na zápästí, monitor spánku
Športové funkcie krokomer, monitor aktivity, počítadlo kalórií, automatické počítanie opakovania, stopky, tachymeter, tréningový denník, športové režimy
Disciplíny beh, bicykel, plávanie, fitness, posilňovňa, triatlon, lezenie, tímové športy, zimné športy
Farba ciferníka Displej
Sklíčko Minerálne
Typ remienka Plast
Farba remienka Čierna
Šírka remienka 24.00 mm
Vodotesnosť 100 metrov
Druh púzdra Kompozit
Priemer púzdra 50.00 mm
Hrúbka púzdra 16.80 mm
Max. obvod zápästia 220 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE, ZH, TH, ZHTW
Výrobca Suunto
Model SS050019000
Pre koho Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084500212

Recenzie o Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000 (19)

Hodnotenie zákazníkov: 5
Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:
 1. 11. 9. 2023
  100%
  Hodinky ma tak štvú, že som ochotný ich dať zadarmo , príliš tmavé , nie intuitívne , slabá batéria , naozaj neodporúčam ,, all core black bol o 200 okamžite lepší - moje posledné Suunto
  Sikora Tomasz
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 2. 6. 9. 2023
  100%
  Vynikajúce hodinky v každom ohľade.
  Mäkké, funkčné, dizajnové... trieda sama o sebe.
  Konkurenčné značky mi na ruke pripadajú ako hračky.
  Suunto vyzerá skvele.je presný,senzory sú presné.
  SEBA Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 3. 27. 6. 2023
  100%
  Skvelý pomer ceny a kvality. Za cenu okolo 900 GBP neexistujú porovnateľné hodinky. Super!
  Tor91 Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 4. 14. 6. 2023
  100%
  Darček zakúpený za veľmi dobrú cenu. Môj manžel tento model zháňal viac ako rok. Batéria vydrží veľmi dlho.
  Magda Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 5. 25. 4. 2023
  100%
  Bol som zvedavý, či bude správne označovať polohu. Som príjemne prekvapený.
  Paweł Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 6. 25. 4. 2023
  100%
  Dobrý deň, pred 5 dňami som si kúpil hodinky SUUNTO 9 Baro All Black. Skôr ako sa tak nestalo, som sa rozprávala s konzultantom, ktorý mi nekázal marketingové heslá :), ale úprimne odpovedal na moje otázky a potreby. Po vyjasnení všetkých pochybností som sa rozhodol pre kúpu tohto modelu. Tovar prišiel po dvoch dňoch, veľmi profesionálne zabalený. Po prvých testoch a aktualizácii hodiniek som sa vydal na cestu :-). Po prvých 3 tréningoch musím uznať, že mám dočinenia s veľmi presným zariadením, čo sa týka merania tepovej frekvencie, gps a vypočítaných hodnôt tréningu (max. nadmorská výška, priemerná tepová frekvencia, maximálny, priemerný čas, rýchlosť atď.) Hodinky ma upozornili (zobrazením červenej farby na ciferníku ), keď moja srdcová frekvencia prekročila maximálne hodnoty. Veľmi dlhá výdrž batérie po prvom nabití, kde som sa dlho hral s rôznymi funkciami a absolvoval 3 tréningy, ubehlo 5 dní a stále mám 22% batérie :). Hodinky monitorujú môj spánok, cvičia so mnou a navyše sú veľmi pekné a hodia sa ku každému oblečeniu. Odporúčam
  wilu9 Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 7. 25. 4. 2023
  100%
  Som šťastným majiteľom suunto 9 baro copper mega užitočného vybavenia 80 športov. Keď lovím ryby, varuje ma pred búrkou. Keď ma bolí hlava, skontrolujem, aký je barometrický tlak, na túry v lese zapnem navigáciu - sú tam všetky cesty, takže sa určite nestratíte. Super popis tréningov, ku ktorým si môžete sami pridať šport, a upozornenia z telefónu, keď šoférujem, nemusím siahať po telefóne a rozptyľovať sa, len sa pozriem na hodinky. Odporúčal by som ho športovým nadšencom aj riaditeľom kancelárií.
  Pawel759 Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 8. 25. 4. 2023
  100%
  odporúčané
  Mega
  Miro Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 9. 25. 4. 2023
  100%
  ...DOSLOVA. Plával som s ním, liezol som s ním, chodil som s ním do posilňovne, po meste. Je vhodná doslova na každú príležitosť. Som s ním veľmi spokojný. Odporúčam ho každému športovcovi ;-)))
  Magda Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.
 10. 25. 4. 2023
  100%
  Hodinky boli zakúpené 08.10.2018 a stále fungujú bezchybne. Obálka je mierne poškriabaná. Batéria drží ako nová.
  Adam Overený zákazník
  Táto recenzia je pre vás užitočná.

Navrhnite cenu