Bestseller-35%

Pozrite sa ako hodinkypadnú na vaše zápästie

Watch's visualization

Vyskúšajte si hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Obvod zápästia (cm): Pozrite si ako sa merajú »
Pozrite si ako sa merajú »
Šírka puzdra 43 mm
Šírka remienka 22 mm

Model SS050520000HR Smart Hodinky Unisex Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium HR Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium HR

595,00 € 388,00 € 207,00 € lacnejšie Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 388,00 € Instalments 0%: 15 x 25,87€ Pay for 30 days
Skladom - ihneď na odoslanie
Layer 1
Poštovné zdarma
Objednať v rámci 0h 00m 00s, aby som ho dostával
Garantované doručenie do Vianoc
Bezplatné vrátenie do 100 dní Predlžujeme možnosť vrátenia výrobku až na 100 dní bez udania dôvodu! Podrobnosti nájdete v časti Možnosť vrátenia až do 100 dní!
Objednajte si gravírovanie na produkt zdarma Objednávka gravírovania môže predĺžiť čas dodania o 1 pracovný deň. Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti. Viac informácií nájdete v časti Gravírovanie
Objednať darčekové balenie Tento výrobok môže byť zabalený v elegantnom darčekovom balení. Dostupné možnosti a podmienky tejto služby nájdete v časti Darčekové balenie

Podrobnosti

Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000HR sú športové inteligentné hodinky pre fanúšikov aktivít vrátane outdoorových. Vysoká kvalita materiálov použitých na výrobu komponentov zaručuje odolnosť a pohodlie. Tmavomodrý mäkký silikónový remienok je skombinovaný s titánovo sivým puzdrom. Tento materiál sa vyznačuje ľahkosťou a odolnosťou voči nepriaznivým podmienkam a je vhodným riešením aj pre alergikov. Digitálny displej, ktorý je krytý zafírovým sklom, bol v tomto modeli v porovnaní s predchádzajúcimi kolekciami značky vylepšený, čo zaručuje ešte lepšiu kvalitu obrazu. Medzi špeciálne funkcie prístroja patrí energeticky úsporný Bluetooth 5, pulzný oxymeter, nový snímač srdcového tepu, automatické podsvietenie ciferníka pri zdvihnutí ruky, viac ako 80 športových režimov alebo podpora Komoot a Fatmap Suunto Plus. Aktualizácie systému sa vykonávajú automaticky. Vodotesnosť zariadenia je 100 metrov. V režime GPS vydrží batéria až 25 hodín, zatiaľ čo modul Tour až 170 hodín. Nový spôsob nabíjania umožňuje pripraviť batériu na hodinový tréning za 5 minút. Na výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka a je zabalený v originálnom obale.

Watch Faces

Pohľad do vonkajšieho prostredia
Pohľad do vonkajšieho prostredia

Hodinky neustále merajú absolútny tlak vzduchu pomocou zabudovaného snímača tlaku. Na základe tohto merania a vašej referenčnej hodnoty nadmorskej výšky vypočítajú nadmorskú výšku alebo tlak vzduchu.

Pulzný oxymeter
Pulzný oxymeter

Pulzný oxymeter meria nasýtenie krvi kyslíkom. Poskytuje informácie o prípadnom pretrénovaní alebo únave a pomáha posúdiť priebeh aklimatizácie vo vysokej nadmorskej výške. Normálna hladina kyslíka v krvi sa pohybuje medzi 96 % a 99 %.

Športové režimy
Športové režimy

Hodinky sú vybavené širokou škálou športových režimov, ktoré vám umožňujú sledovať trvanie tréningu, prejdenú vzdialenosť, srdcovú frekvenciu a zónu intenzity srdcovej frekvencie. Názov a ikona zvoleného športu sa zobrazuje v hornej časti obrazovky.

Ghost runner
Ghost runner

Funkcia Ghost runner vám pomáha udržiavať tempo počas behu nastavením cieľového tempa pre ghost runner a zobrazením vašej vzdialenosti pre ghost runner počas behu. V pravom hornom rohu sa zobrazuje vaše aktuálne tempo.

Navigácia
Navigácia

Navigačné funkcie zahŕňajú: navigáciu podľa smeru a nadmorskej výšky, kompas, vyhľadávanie späť, trasy, navigáciu odbočkou a body záujmu (POI).

Aktualizácie softvéru
Aktualizácie softvéru

Aktualizácie softvéru prinášajú do hodiniek vylepšenia výkonu a nové funkcie. Keď sú vaše hodinky pripojené k aplikácii Suunto, aktualizácia softvéru sa do hodiniek stiahne automaticky. Stav prevzatia môžete vidieť v aplikácii Suunto.

Funkcie

Konektivita

Inteligentné prepojenie s mobilnými zariadeniami vďaka technológii Bluetooth Smart.

FusedTrack ™

Jedinečný algoritmus FusedTrack™ od spoločnosti Suunto kombinuje údaje GPS a snímača pohybu na zlepšenie presnosti sledovania a vzdialenosti. To umožňuje predĺžiť životnosť batérie znížením výkonu GPS bez výrazného zníženia presnosti.

GPS navigace

Systém GPS umožňuje navigáciu pri sledovaní naplánovanej trasy, pri smerovaní na miesto POI alebo pri návrate do východiskového bodu.

Správa napájení baterie

Inteligentná technológia batérie zaručuje, že sa hodinky nevybijú, keď to najviac potrebujete. Okrem toho sa hodinky učia vaše tréningové návyky a dokonca vám pripomínajú, aby ste ich nabili, aby ste boli vždy pripravení na ďalší tréning.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy sú navrhnuté pre konkrétne aktivity a účely, od bežnej prechádzky vonku až po triatlonové preteky.

Testováno tvrdý

Hodinky boli extrémne testované tisíckami hodín reálneho používania v najťažších podmienkach interným testovacím tímom Suunto a športovcami po celom svete.

Prémiové športové hodinky

Inteligentné hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000HR sú model určený pre ľudí, ktorí majú radi outdoorové výzvy a športové aktivity. Tieto hodinky sú vybavené mnohými praktickými funkciami, športovými režimami a vybavením, ktoré vám uľahčia každodenný život. Vylepšený displej poskytuje vysokú kvalitu obrazu a Bluetooth 5 je ešte energeticky úspornejší ako predchádzajúce generácie. Vďaka výkonnej batérii a novému nabíjaciemu káblu vydrží výrobok v režime Tour až 170 hodín. Rýchle nabíjanie umožňuje doplniť batériu na plnú kapacitu až za 40 minút. Titánové puzdro, v ktorom je zabudovaný displej, zaručuje odolnosť výrobku - hodinky vydržia aj tie najnáročnejšie podmienky - možno ich používať v mraze aj v extrémnych horúčavách - umožňujú využívať predpovede počasia a navigujú pomocou technológie GPS. Dizajn výrobku sa hodí najmä k športovému oblečeniu.

marki_suunto

Suunto - značka pre každého športovca

Hodinky Suunto sú už roky známe ako ideálna voľba pre ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivé a vysoko funkčné športové modely, ktoré vyniknú aj pri tých najnáročnejších aktivitách. Vďaka množstvu užitočných funkcií, ktorými sú tieto hodinky vybavené, je každý tréning oveľa jednoduchší. Spoločnosť Suunto bola založená v roku 1936 a odvtedy podporuje aktivity vytváraním vybavenia pre športovcov a cestovateľov. Spoločnosť Suunto sa v priebehu rokov neustále presadzuje ako popredný výrobca športových hodiniek a navrhuje zariadenia, ktoré sú mimoriadne odolné, presné a spoľahlivé.

Suunto 9 Peak odporúča - recenzie expertov a testerov

Runner's World
Runner's World
Suunto 9 Peak sú bežecké, outdoorové, extrémne, multišportové (vyberte si, čo je vášmu srdcu najbližšie) hodinky, ktoré sú na prvý pohľad iné - a veľmi odlišné - od všetkého, na čo nás Suunto už zvyklo v sérii 9
.
Outdoor Magazyn
Časopis Outdoor
Nástroj, ktorý je nielen užitočný, ale bol vytvorený s ohľadom na moderný dizajn a vyrobený s použitím robustných a moderných technológií a materiálov.
Jedným
slovom: odporúčame
.
Climbing.co.uk
Climbing.co.uk
Suunto 9 Peak sú moderné inteligentné športové hodinky s profesionálnymi funkciami športových hodiniek. Zároveň sú to najtenšie a najmenšie hodinky, aké kedy spoločnosť Suunto vyrobila.
Inteligentné hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium

Vynikajúca kvalita vyhotovenia

Inteligentné hodinkySuunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000HR sú modelom, ktorý vyniká svojimi špecifikáciami. Model pozostáva z:

 • Farebný dotykový displej. Obrazovka je oproti predchádzajúcim modelom vylepšená a poskytuje lepšiu viditeľnosť obrazu.
 • Zafírové sklo chráni displej.
 • Pohodlný silikónový remienok v tmavomodrej farbe.
 • Obal zo sivého titánu triedy 5, materiálu, ktorý je ľahký, odolný voči nepriaznivým vonkajším vplyvom a bezpečný pre alergikov.
 • Batéria vo forme lítium-iónového akumulátora. V režime GPS vydrží až 25 hodín a v režime Tour približne 170 hodín.
Inteligentné hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000

Rozsiahle funkcie

Hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000HR majú:

 • Tri preddefinované režimy batérie.
 • Pripojenie Bluetooth 5 - ešte energeticky úspornejšie ako jeho predchodcovia.
 • Fusedtrack - technológia užitočná najmä počas dlhých tréningov.
 • Meranie srdcovej frekvencie na zápästí.
 • Pulzný oxymeter.
 • Monitorovanie činnosti.
 • Monitorovanie spánku
 • Funkcie počasia
 • Kompas.
 • Výškomer (nadmorská výška sa udáva na základe GPS).
Inteligentné hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000

Suunto - váš osobný asistent

Hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000HR majú:

 • Pripojenie k smartfónu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornenia na hovory, správy a oznámenia.
 • Kompatibilita s aplikáciami: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a ďalšie.
 • Možnosť prevádzky hodiniek pri teplotách od -20 do +60 stupňov C.
 • Navigácia GPS.
 • Navigácia POI (Point of Interest) - uložte si miesta v aplikácii Suunto alebo na hodinkách a navigujte ich pomocou inteligentných hodiniek.
 • Viac ako 80 športových režimov.
 • Automatické osvetlenie ciferníka pri zdvihnutí ruky.
 • Automatické aktualizácie softvéru. Aktualizácie softvéru prinášajú do hodiniek vylepšenia a nové funkcie. Model sa aktualizuje automaticky (bezdrôtovo cez bluetooth - pripojením telefónu k hodinkám). Stav prevzatia aktualizácie si môžete pozrieť prostredníctvom aplikácie Suunto.
 • Podpora pre Komoot a Fatmap Suunto Plus™ - režimy: Ghost Runner (preteky s predchádzajúcim tréningovým rekordom), Force to Route (podpora mestského tréningu).
 • Rýchle nabíjanie - nový kábel umožňuje nabiť batériu zariadenia za 40 minút, pričom 5 minút nabíjania stačí na hodinu tréningu.

Technológia Fusedtrack™

Vďaka algoritmu Fusedtrack od spoločnosti Suunto sa údaje GPS kombinujú s údajmi zo snímačov pohybu. Vďaka tejto technológii je sledovanie vzdialenosti a trasy počas bežeckého tréningu mimoriadne efektívne a nehrozí, že sa hodinkám vybije batéria. Prevádzka technológie Fusedtrack predlžuje životnosť batérie, pretože ju čiastočne odbremeňuje od prevádzky modulu GPS. Merania sú zároveň veľmi presné.

Inteligentná batéria

Hodinky majú tri definované režimy batérie: Výkon, vytrvalosť a ultra. Tie zabezpečia až 7 dní nepretržitej prevádzky modulu GPS. Vďaka inteligentným upozorneniam hodinky navrhnú zmenu režimu na vhodnejší pre danú aktivitu. V závislosti od potrieb používateľa je možné vytvoriť vlastné režimy.

Pánske hodinky Suunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium power modes

Dlhý tréning? Predĺženie životnosti batérie.

V závislosti od vašich potrieb je možné optimalizovať výkon batérie hodiniek. A nezáleží na tom, aký druh tréningu máte na mysli - úpravy možno vykonať v ktoromkoľvek z viac ako 80 športových režimov. Môžete si nastaviť presnosť GPS, jas obrazovky a dobu podsvietenia, úroveň vibrácií, ovládanie dotykovej obrazovky a mnoho ďalších možností. Navyše môžete ľahko zmeniť režim batérie aj počas tréningu, napríklad keď zistíte, že sa hodinky pred koncom tréningu vybíjajú. Ako predĺžite čas chodu hodiniek? Podrobnosti o nastaveniach sú uvedené v nasledujúcom videu:

Suunto App trasy

Aplikácia Suunto

Aplikácia Suunto App, ktorá je k dispozícii v systémoch Android a iOS, vám umožní ešte lepšie využívať funkcie vašich inteligentných hodiniek. Po inštalácii získate prístup k:

 • Prehľady aktivít (denný počet krokov a spálených kalórií), tréningov a spánku, ako aj tipy, ktoré vám pomôžu so zdravým životným štýlom.
 • Upozornenia na hodinkách na nové hovory, správy a oznámenia z obľúbených aplikácií, napr. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnohých ďalších.
 • Vytváranie vlastných športových režimov.
 • Mapy popularity. Tie sa generujú na základe mnohých trás, ktoré prešli iní používatelia aplikácie, takže objavovanie nových trás je hračka. Okrem toho môžete použiť Obľúbené východiskové body. Získate tiež možnosť importovať predpripravený súbor .gpx pre svoje ďalšie preteky alebo dobrodružstvo (k dispozícii pre prístroje Suunto 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavné zobrazenie aplikácie Suunto
 • Športové služby ako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnohé ďalšie.
 • Plánujte nové trasy priamo v smartfóne a vďaka štvrtej generácii pripojenia Bluetooth ich môžete v priebehu niekoľkých sekúnd ľahko synchronizovať s hodinkami. Zistite, ako si vytvoriť vlastné trasy - .
 • Prezrite si históriu trasy a pridajte na mapu vlastné body.
 • Úprava ciferníka hodiniek. Ak sa chystáte na bežecký alebo cyklistický tréning a chcete zmeniť informácie zobrazené na hodinkách, môžete to urobiť priamo v aplikácii Suunto, ktorá automaticky aktualizuje vzhľad obrazovky.
 • Tipy a návody, inštruktážne videá a mnoho ďalšieho.
 • Prístup k špecializovaným režimom pomocou aplikácie SuuntoPlus™.

Pozrite si výhody aplikácie Suunto a využívajte hodinky Suunto každý deň naplno. .

Efektívny tréning so SuuntoPlus™

Dodatočné možnosti Suunto Plus™ vám poskytujú prístup k vysoko špecializovaným možnostiam, aby bol tréning s hodinkami Suunto ešte efektívnejší:
 • Režim Ghost Runner
 • Režim horáka
 • Stúpanie
 • Bezpečné
 • Slučka
 • Sprint
 • a mnoho ďalších.

Pozrite si podrobnosti o ďalších funkciách Suunto Plus™ a podporovaných modeloch. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový prístup k najlepším aplikáciám

Hodinky Sunnto sa pripájajú k platformám, ktoré monitorujú tréningový výkon. Výrobcovia týchto aplikácií poskytujú používateľom hodiniek Suunto prístup k bezplatným skúšobným obdobiam - stačí pripojiť hodinky k príslušnej platforme pomocou aplikácie Suunto.

 • Strava - aplikácia vykonáva analýzu vašich tréningových výsledkov a mnoho ďalšieho. Funkcie sú k dispozícii na stránke v časti Školenia, bezpečnosť a analýza. Keď si kúpite hodinky Suunto, získate bezplatný 60-dňový skúšobný prístup k službe Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovať váš športový výkon. Služba vám umožňuje presne merať srdcovú frekvenciu, výkon, tempo a mnoho ďalších faktorov, ktoré tvoria váš tréning. Pri kúpe prístroja Suunto získate 30-dňový bezplatný prístup k prémiovému členstvu.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovať vzdialenosť, tempo, čas, rýchlosť, spálené kalórie a bežeckú alebo cyklistickú trasu prostredníctvom GPS. Poskytuje užitočné tipy pre beh a iné športy.
 • UA MapMyRun - poskytuje trénerské tipy a ukazovatele. Ponúka individuálny tréning, tréningové plány a analýzu údajov po tréningu.
 • Wikiloc - poskytuje milióny trás pre outdoorových športovcov a umožňuje ich odosielanie priamo do hodiniek. Umožňuje vám tiež zdieľať vlastné cvičenia/aktivity s komunitou.
 • Pozemok - umožňuje analyzovať a upravovať bežecké trasy a vytvárať nové trasy v rámci topografických máp.

Vodotesné

Vďaka vodotesnosti 100 metrov sa nemusíte obávať poškodenia mechanizmu pri plávaní alebo potápaní bez akvalungu.

Zegarek napriek suunto 9 paski

Jednoduchá výmena popruhu vďaka funkcii "Quick-release"

Výmena remienka na hodinkách Suunto 9 trvá len niekoľko sekúnd vďaka pohodlnému mechanizmu rýchleho uvoľnenia. Nie je potrebné žiadne náradie, pretože popruh má špeciálnu páčku, ktorá umožňuje rýchle odpojenie od obalu a výmenu za iný zodpovedajúci popruh.

Kompatibilné popruhy

Tento model je kompatibilný s remienkami Suunto so šírkou 22 mm.

Pozrite si ponuku vymeniteľných remienkov Suunto →

Spárovanie hodiniek Suunto s telefónom

Ak chcete hodinky Suunto využívať naplno, musíte ich spárovať so smartfónom. Ako to robíte? Nasledujúce videá vám to uľahčia.

Ako spárovať hodinky Suunto so systémom Android?

Ak vlastníte smartfón so systémom Android, môžete hodinky jednoducho spárovať s telefónom a využívať všetky funkcie, ktoré ponúka aplikácia Suunto. Je dôležité poznamenať, že aby bolo párovanie možné, smartfón by mal mať systém Android 5.0 alebo novší a Bluetooth vo verzii 4.0 alebo novšej.

Ako spárovať hodinky Suunto so smartfónom so systémom iOS?

Spárovanie hodiniek Suunto s telefónom so systémom iOS je rýchle a jednoduché. V niekoľkých krokoch môžete sledovať účinky tréningu na obrazovke smartfónu. Upozorňujeme, že aby bolo párovanie možné, váš smartfón by mal mať systém iOS 10.0 alebo novší.

Záruka

Nahodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000HR sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu.

Čo je v krabici?

 • Originálne balenie značky Suunto
 • HR řemínek
 • Manuálne
 • Záruka Suunto door-to-door - v prípade akýchkoľvek problémov vaše hodinky vyzdvihne kuriér
 • Záručný list = autorizovaný zástupca Suunto = podpora od centrálneho servisu Suunto vo Fínsku

Špecifikácia

Techniczne

KonektivitaBluetooth™, USB
Technológietachymeter, barometer, digitálny kompas, vonkajší teplomer, zabudované mapy
Displejviacfarebný
Veľkosť a rozlíšenie obrazovky240x240 px
Tvar displejaokrúhly
Dotykový displejáno
Batérialítiovo-iónová
NabíjanieUSB kábel
Výkon podľa výrobcuDo 25 h w trybie GPS, do 170 h w trybie Wycieczki

Funkcje

Oznámeniao hovoroch, SMS, z aplikácie v smartfóne
Hudba a multimédiáovládanie hudby z telefónu
GPSintegrovaný, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
VibrácieÁno
Funkcie počasiaTeplomer, Výškomer, Barometer, Predpoveď počasia, Meteorologické výstrahy, Vonkajšia teplota, Čas východu a západu slnka
Ďalšie funkcieBudík, Časovač, Časové pásma, Automatická korekcia času, Navigácia v hodinkách, Miesta POI, Uzamknutie obrazovky
Zdravotné funkciemeranie srdcovej frekvencie na zápästí, pulzný oxymeter, monitor spánku
Športové funkciekrokomer, monitor aktivity, počítadlo kalórií, automatické počítanie opakovania, stopky, tachymeter, tréningový denník, športové režimy
Disciplínybeh, bicykel, plávanie, fitness, posilňovňa, triatlon, lezenie, tímové športy, zimné športy

Podstawowe

Farba ciferníkaDisplej
SklíčkoZafírové
Typ remienkaSilikónový
Farba remienkaTmavomodrá
Šírka remienka22.00 mm
Vodotesnosť100 metrov
Druh púzdraTitán
Priemer púzdra43.00 mm
Hrúbka púzdra10.60 mm
Max. obvod zápästia17.5 cm
Operačný systémAndroid OS, iOS
Aplikácia pre telefón Suunto App
Dostupné jazykyPL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE
VýrobcaSuunto
ModelSS050520000HR
Pre kohoUnisex
Záruka2 roky

Recenzie o Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium HR SS050520000HR

Napíšte svoju vlastnú recenziu
Vaše hodnotenie:

Navrhnite cenu