Značka Armitron pri navrhovaní svojich hodiniek kladie dôraz na rozmanitosť a prispôsobenie hodiniek každému zákazníkovi. Vďaka širokej ponuke športových hodiniek si každá dáma určite nájde ideálny model, ktorý jej bude dlhé roky slúžiť nielen ako presné hodinky, ale aj ako dokonalý doplnok k športovému oblečeniu.

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Armitron

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Výber dámskych hodiniek Armitron je dokonalým spôsobom, ako si zabezpečiť nielen presný model hodiniek, ale aj štýlový doplnok k vášmu športovému alebo ležérnemu oblečeniu. Ich ležérny vzhľad sa bude skvele hodiť každej dáme, ktorá potrebuje skvelé hodinky na akúkoľvek príležitosť.

Dynamický dizajn dámskych hodiniek Armitron

Dámske hodinky Armitron sa vyznačujú širokou škálou vzorov a farieb, ktoré výrobca použil pri ich výrobe. Mnoho možností výberu hodiniek vám umožní dokonale ich zladiť s akýmkoľvek oblečením. Výrobca pripravil vo svojej ponuke modely dámskych hodiniek s veľmi dynamickým vzhľadom a širokými, bohato zdobenými kompozitnými obálkami, ktoré nielen chránia vnútro hodiniek, ale poskytujú aj fantastický, športový vzhľad. Vďaka dynamickému dizajnu, ktorý sa vyznačuje najmä početnými uškami na samotnom obale aj na rámčeku, sa dámske hodinky Armitron zaradili medzi najobľúbenejšie športové modely, keďže podobný vzhľad si osvojili všetky významné športové hodinky.

Dámske hodinky Armitron, dokonalý športový štýl

Značka hodiniek Armitron sa však nezameriavala výlučne na modely s takýmto dynamickým charakterom, pretože nie každá nositeľka má rada podobný štýl. Preto vytvorila hodinky s o niečo jemnejším dizajnom - séria dámskych hodiniek Armitron Sport zahŕňa aj modely s kompozitným plášťom s hladšou štruktúrou, bez väčšiny ušiek a v tlmených, mierne pastelových farbách. Medzi zaujímavejšie kúsky patria modely s obdĺžnikovými obálkami a veľkými, ľahko čitateľnými displejmi, ktoré sú ideálne aj mimo športového štýlu.

Vysoká kvalita a potrebné funkcie v každých dámskych hodinkách Armitron

Väčšina modelov dámskych hodiniek Armitron využíva digitálny displej, ktorý umožňuje aktivovať funkciu stopiek s časom na kolo, časovač alebo kalendár. Okrem toho sú tieto hodinky vďaka intenzívnemu podsvieteniu ideálne aj v noci. Pre tých, ktorí dávajú prednosť klasickým analógovým modelom, značka pripravila aj modely s ručičkami na ciferníkoch. Malé rozmery týchto hodiniek sú ideálne pre používateľov s drobným zápästím a remienky sú vyrobené z mäkkého materiálu pre výnimočné pohodlie pri nosení.

Všetky dámske hodinky Armitron majú presný quartzový strojček, ktorý umožňuje extrémne dlhý čas chodu - to všetko vďaka výkonnej batérii, ktorá poháňa systém. Ich dôležitou výhodou je aj to, že nevyžadujú žiadny zásah zo strany používateľa, takže sa nemusí starať o naťahovanie alebo nastavovanie hodiniek.