Charakteristickým znakom niektorých značiek hodiniek je poskytnúť zákazníkovi jedinečne vyzerajúce hodinky, ktoré zodpovedajú jeho štýlu alebo ho úplne zmenia. Iné značky sa zameriavajú na precízny výkon. Ešte iné chcú prekvapiť nositeľa prestížou spojenou s menom značky a dizajnom a spracovaním, ktoré prezentuje. Je možné skĺbiť všetky tieto vlastnosti? Značka Frederique Constant áno!

Čítať ďalej

Hodinky Frederique Constant

(215)

Stránka
Najobľúbenejšie
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Bestseller
 5. Bestseller
 6. Bestseller
 7. -30%
  Hodinky Dámske Frederique Constant Highlife Lady Hodinky Dámske Frederique Constant Highlife Lady
  Bezplatné doručenie 24H
  1 187,00 € 831,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 831,00 €

  Frederique Constant Highlife Lady FC-240SD2NH6B

  Bezplatné doručenie 24H
 8. -30%
  Hodinky Dámske Frederique Constant Highlife Lady Hodinky Dámske Frederique Constant Highlife Lady
  Bezplatné doručenie 24H
  1 187,00 € 831,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 831,00 €

  Frederique Constant Highlife Lady FC-240GRD2NH6B

  Bezplatné doručenie 24H
 9. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  -30%
  Hodinky Pánske Frederique Constant Runabout RHS Chronograph Limited Edition Hodinky Pánske Frederique Constant Runabout RHS Chronograph Limited Edition
  Bezplatné doručenie 24H
  2 991,00 € 2 094,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 2 094,00 €

  Frederique Constant Runabout RHS Chronograph Limited Edition FC-392RMG5B6

  Bezplatné doručenie 24H
 10. -30%
  Hodinky Pánske Frederique Constant Horological Smartwatch Hodinky Pánske Frederique Constant Horological Smartwatch
  Bezplatné doručenie 24H
  1 038,00 € 727,00 € Najnižšia cena od 30 dní pred zľavou: 727,00 €

  Frederique Constant Horological Smartwatch FC-285LNS5B6

  Bezplatné doručenie 24H
 11. Bestseller
 12. LIMITOVANÁ EDÍCIA
  Bestseller
 13. Bestseller
 14. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 15. LIMITOVANÁ EDÍCIA
 16. LIMITOVANÁ EDÍCIA
Stránka
Najobľúbenejšie

Ak hľadáte hodinky, ktoré sa dokonale hodia k vašej bohatej osobnosti a zvýraznia vašu individualitu, značka hodiniek Fredrique Constant je tu pre vás! Pozrite sa, čo vám teraz môžu ponúknuť, a vyberte si spomedzi nich tie najlepšie modely!

Frederique Constant - história jedného z najväčších výrobcov hodiniek

Frederique Constant je značka založená pomerne nedávno, v roku 1988. Vytvoril ju manželský pár podnikateľov: Peter Constant Stas a Aletta Francoise Frédérique Stas-Bax, ktorí dali názov spojením mien svojich prastarých rodičov. Cieľ bol jednoduchý - prezentovať skutočnú kvalitu a krásu hodiniek a zároveň poskytovať prestížny štýl, budovaný prostredníctvom publicity, ktorú značka vytvára vydávaním luxusných a sofistikovaných hodiniek. Modely hodiniek Frederique Constant sú navrhnuté tak, aby predstavovali hodinky, ktoré vynikajú svojím nadčasovým dizajnom, skutočnú klasiku elegancie, ktorá sa nebojí zložitých detailov. Je tiež zdrojom veľkej precíznosti vďaka mimoriadnemu nasadeniu, ktoré sa vkladá do tvorby každých hodiniek.

Ktoré hodinky Frederique Constant si vybrať?

Jednou zo zaujímavejších kolekcií je línia Frederique Constant Slimline, ktorá je k dispozícii v pánskej aj dámskej verzii. Ako už názov napovedá, vyznačuje sa extrémne tenkými obálkami, ktoré obsahujú quartzové a (o niečo hrubšie) automatické mechanizmy. Tieto hodinky sa vyznačujú aj výrazným tradičným vzhľadom a odkazom na klasický dizajn hodiniek.

Pre milovníkov trochu odlišných hodiniek pripravila značka Frederique Constant modely zo série Flyback Chronograph. Ide o pánske hodinky inšpirované modelmi Flyback Chronograph z roku 1930, ale vzhľadom na to, že sa v hodinárskom priemysle veľa zmenilo, výrobca sa rozhodol do týchto hodiniek zaradiť moderné, pokročilé mechanizmy. Okrem iného je to automatický strojček FC-760 s 32 drahokamami.

Hodinárstvo Frederique Constant vo Varšave.

Nečakajte a navštívte našu predajňu v oblasti Varšavy a obohaťte sa o jedny z týchto výnimočných hodiniek Frederique Constant. Sme presvedčení, že oceníte ich vysokú kvalitu a jedinečnú eleganciu, ktorá charakterizuje len tie najlepšie hodinky. Nájdite hodinky Frederique Constant za najlepšie ceny vo Varšave!

Frederique Constant oficiálny predajca - autorizovaný obchod - distribútor.

Výber autorizovaného predajcu je zárukou, že dostanete originálny výrobok, vytvorený výrobcom z najkvalitnejších súčiastok. Umožňuje vám tiež získať potrebnú pomoc od certifikovaného servisného strediska. Vyberajte si len autorizované predajne!