Wenger je predovšetkým rozsiahle portfólio vreckových nožov pre švajčiarsku armádu. Značka vytvára hodinky podobným spôsobom ako nože - dbá na najlepšie materiály a povrchové úpravy. Čím nás môže značka Wenger prekvapiť?

Čítať ďalej

Hodinky Pánske Wenger

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Wenger je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá nás zvykne presviedčať o najvyššej kvalite svojich výrobkov. Značka začala s výrobou vreckových nožov a práve tým je najznámejšia. Pri tvorbe hodiniek sa riadi rovnakými hodnotami - musia to byť výrobky z najlepších materiálov, ktoré vydržia akékoľvek podmienky. Zoznámte sa so švajčiarskou značkou Wenger!

Hodinky Wenger - história značky

Počiatky značky Wenger siahajú do roku 1883, keď sa riaditeľ značky Paul Boechut rozhodol stať sa zmluvným dodávateľom nožov pre švajčiarsku armádu. K zmene vlastníctva a názvu na súčasný Wenger došlo v roku 1907, keď Thedor Wenger, kedysi jeden z Boechutových riadiacich pracovníkov, prevzal akcie spoločnosti a stal sa jej prezidentom. Spoločnosť Wenger sa od začiatku musela zamerať na špičkovú kvalitu spracovania, pretože mala silného konkurenta, značku Victorinox, ktorá tiež mala zmluvu na dodávanie nožov pre armádu. Vo výrobe hodiniek bola spoločnosť Wenger len o rok pred svojím konkurentom. V roku 1988 hodinky začali novú etapu značky Wenger. V roku 2005 sa osudy konkurenčných značiek prepojili, keď sa Wenger stal súčasťou skupiny Victorinox. To však nezmenilo úroveň jej podnikania. Hodinky Wenger sa stále vyrábajú pod vlastnou značkou, ktorá patrí do Federácie švajčiarskeho hodinárskeho priemyslu (FHS).

Špičková kvalita hodiniek Wenger

Značka Wenger sa teší viac ako storočnej tradícii. Počas svojej histórie si spoločnosť vytvorila vlastné zásady výroby hodiniek, vďaka ktorým sa môžeme tešiť z modelov najvyššej kvality. Prístroje tejto značky majú minerálne a zafírové sklíčka, remienky z najkvalitnejšej kože a náramky s keramickými prvkami a vodotesnosť do 10 ATM. Tieto vlastnosti ocenili cestovatelia a objavitelia, ako napríklad Mike Horn, ktorý okrem iného oboplával polárny kruh a stal sa ambasádorom značky.

Široká ponuka hodiniek Wenger

Wenger má celý rad hodiniek, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší muži. Modely z radu Roadster alebo Seaforce sú určené pre aktívnych mužov, ktorí majú radi estetické športové hodinky. Majú ľahko čitateľné ciferníky, ktoré prezentujú svoje ďalšie funkcie, ako sú: tachymeter, chronograf, dátumovka, otočný rámček, skrutkovacie puzdro a luminiscenčná vrstva na ručičkách a indexoch. Celok je zavesený na pohodlnom remienku alebo náramku. Veľkou prednosťou modelov tejto série je stupeň vodotesnosti, ktorý bol stanovený na minimálne 100 metrov, vďaka čomu je možné s hodinkami na zápästí plávať alebo sa potápať.

Spoločnosť Wenger vyrába aj hodinky bežnejšieho charakteru. Patria k nim série ako Avenue, City alebo Urban. Zapôsobia svojím klasickým tvarom a spracovaním. Ľahko čitateľné ciferníky sú zavesené na kožených alebo silikónových remienkoch či robustných náramkoch. Mnohé z nich majú funkcie, ako je dátumový deň, chronograf alebo skrutkovacie lunety, ktoré ešte viac spríjemňujú nosenie hodiniek.

Ktoré hodinky Wenger si vyberiete vy?

Hodinárstvo Wenger vo Varšave - zaobstarajte si svoj vysnívaný model

Pozrite si širokú ponuku hodiniek v našom obchode! Wenger je len jednou z mnohých značiek, ktoré u nás nájdete. Objednajte si hodinky Wenger v našom online obchode alebo navštívte náš showroom vo Varšave - hodinky Wenger čakajú na vás!

Oficiálny predajca značky Wenger - autorizovaný obchod - distribútor

Zegarownia.pl je autorizovaným predajcom značky Wenger. Všetky hodinky pochádzajú z oficiálnej distribúcie. Môžete nakupovať v našom stacionárnom a internetovom obchode. Garantujeme rýchle dodanie.