Značka Wenger je známa svojím dôrazom na najlepšie materiály, špičkovú kvalitu spracovania a pozoruhodný dizajn. V priebehu rokov si dokázala získať dôveru mnohých zákazníkov po celom svete. Zoznámte sa s touto jedinečnou značkou už teraz!

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Wenger

(7)

Najobľúbenejšie
 1. Hodinky Dámske Wenger Metropolitan Donnissima Hodinky Dámske Wenger Metropolitan Donnissima
  Skladom - ihneď na odoslanie
  221,00 €

  Wenger Metropolitan Donnissima 01.1731.114

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 2. Hodinky Dámske Wenger Metropolitan Donnissima Hodinky Dámske Wenger Metropolitan Donnissima
  Skladom - ihneď na odoslanie
  178,00 €

  Wenger Metropolitan Donnissima 01.1731.108

  Hodnotenie:
  100%
  Skladom - ihneď na odoslanie
 3. Hodinky Dámske Wenger Metropolitan Donnissima Hodinky Dámske Wenger Metropolitan Donnissima
  Doručenie zdarma na objednávku
  190,00 €

  Wenger Metropolitan Donnissima 01.1731.111

  Hodnotenie:
  100%
  Doručenie zdarma na objednávku
 4. Hodinky Dámske Wenger Metropolitan Donnissima Hodinky Dámske Wenger Metropolitan Donnissima
  Bezplatné doručeniena objednávku
  221,00 €

  Wenger Metropolitan Donnissima 01.1731.113

  Hodnotenie:
  100%
  Bezplatné doručeniena objednávku
 5. Hodinky Dámske Wenger Urban Donnissima Hodinky Dámske Wenger Urban Donnissima
  Doručenie zdarma na objednávku
  221,00 €

  Wenger Urban Donnissima 01.1721.105

  Hodnotenie:
  100%
  Doručenie zdarma na objednávku
Najobľúbenejšie

Spoločnosť Wenger začala svoju činnosť výrobou nožov, ale čoskoro začala vyrábať hodinky najvyššej kvality. Čím sa odlišuje? Nadčasový dizajn, ktorý nikdy nevyjde z módy, a najvyššia kvalita, aby sme sa z hodiniek mohli tešiť dlhé roky. Spoločnosť Wenger vytvára skutočné skvosty hodinárskeho remesla.

Zaujímavá história značky Wenger

Značka Wenger začala svoju činnosť v roku 1883, keď získala zákazku na dodávanie nožov pre švajčiarsku armádu. V tom čase sa volala Paul Boechat & Co. Po niekoľkých rokoch došlo k zmene názvu značky v dôsledku zmeny jej riaditeľa. V roku 1908 ju prevzal Thedor Wenger, kedysi jeden z riaditeľov spoločnosti, ktorý sa teraz stal jej prezidentom. Od svojho vzniku bola spoločnosť Wenger hlavným uchádzačom o armádne zákazky aj o výrobu hodiniek. Spoločnosť Victorinox bola významným konkurentom, pretože mala podobný profil ako spoločnosť Wenger. V roku 2005 sa osudy konkurenčných značiek preplietli, keď sa spoločnosť Wenger stala súčasťou skupiny Victorinox. To však nezmenilo úroveň jej podnikania. Hodinky Wenger sa stále vyrábajú pod jej vlastnou značkou, ktorá patrí do Federácie švajčiarskeho hodinárskeho priemyslu (FHS).

Dámske hodinky Wenger - pre každú elegantnú ženu

Spoločnosť Wenger vytvára skutočné diela hodinárskeho umenia. Z rúk dizajnérov značky vychádzajú modely, ktoré zaujmú krásnym dizajnom a zároveň kvalitnými materiálmi. Spomedzi rozsiahleho sortimentu značky sú najviac cenené série Metropolitan Donnissima, Urban Classic, Avenue a City Classic. Každý z nich je vyrobený v neutrálnych farbách, takže sa budú hodiť k širokej škále štýlov. Pozostávajú z nehrdzavejúcej ocele a prvotriednej kože. Sú to modely s nadčasovým dizajnom, takže nikdy nevyjdú z módy.

Hodinárstvo Wenger vo Varšave - zaobstarajte si svoj vysnívaný model

Pozrite si širokú ponuku hodiniek v našom obchode! Wenger je len jednou z mnohých značiek, ktoré tu nájdete. Objednajte si hodinky v našom online obchode alebo navštívte náš showroom vo Varšave - hodinky Wenger čakajú na vás!

Oficiálny predajca značky Wenger - autorizovaný obchod - distribútor

Zegarownia.pl je autorizovaným predajcom značky Wenger. Všetky hodinky pochádzajú z oficiálnej distribúcie. Môžete nakupovať v našom stacionárnom a internetovom obchode. Garantujeme rýchle dodanie.