Hodinky Frederique Constant potvrdzujú, že švajčiarska hodinárska výroba je vynikajúca. Túto spoločnosť možno nazvať manufaktúrou, pretože vytvára vlastné mechanizmy montované v halách vlastných tovární a dielní. Dizajn, inovácie, vášeň, kvalita - to charakterizuje túto značku. Zistite teraz, čo vám značka Frederique Constant môže ponúknuť!

Čítať ďalej

Hodinky Pánske Frederique Constant

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Dizajn, inovácie, vášeň, kvalita - to sú kľúčové slová značky Frederique Constant. Táto výnimočná značka vyrába hodinky nadpriemernej kvality, ktoré ohromujú svojím dizajnom. Hodinky Frederique Constant potvrdzujú, aká vynikajúca je švajčiarska hodinárska výroba. Navyše ide o spoločnosť, ktorú možno nazvať manufaktúrou, pretože vytvára vlastné mechanizmy montované v halách vlastných tovární a závodov. Za svoje nesporné postavenie na trhu vďačí Frederique Constant bezpochyby tvrdej práci ľudských rúk a využívaniu najmodernejších technológií pri výrobných procesoch svojich výrobkov.

Frederique Constant - história značky

Značku Frederique Constant vytvorili manželia Peter Constant Stas a Aletta Francoise Frédérique Stas-Bax v roku 1988. Názov pochádza zo spojenia mien prastarých rodičov zakladateľov. Za svoj cieľ si dali vytvoriť krásne hodinky, ktoré by vynikali bohatými funkciami. Hodinky značky mali vyjadrovať prestížny, luxusný štýl. Modely Frederique Constant boli vytvorené tak, aby boli nadčasové, vkusné a elegantné. Okrem toho sú hodinky značky vyvinuté aj z hľadiska výbavy. Frederique Constant znamená vynikajúci dizajn a pozornosť venovanú detailom.

Frederique Constant - hodinky pre muža

Medzi najklasickejšie rady značky Frederique Constant patrí model Slimline. Vyznačujú sa veľmi tenkým puzdrom, ktoré je vybavené quartzovým alebo automatickým strojčekom. Výrobky z tejto série sú symbolom nadčasového štýlu a elegancie, ktoré sa dokonale hodia ku každému obleku. druhou sériou, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších a technicky najnáročnejších zákazníkov, je séria Constant. Je to krok do technologickej špičky. Značka Frederique Constant vytvorila inteligentné hodinky, ktoré vyzerajú ako klasické hodinky. Výrobky tejto série sú k dispozícii v oceľovej alebo ružovo pozlátenej oceli, s čiernym alebo strieborným ciferníkom a na koženom remienku alebo oceľovom náramku. Za zmienku stojí, že inteligentné hodinky značky sú vybavené snímačom MotionX, ktorý je zodpovedný za všetky merania v týchto modeloch. Ten zaručuje dva roky používania hodiniek bez nabíjania! Každý používateľ si preto vyberie model, ktorý najlepšie odráža jeho štýl.

Predajňa hodiniek Frederique Constant vo Varšave

Ak ste individualista, ktorý rád zdôrazňuje svoj klasický, ale rozhodný štýl, potom sú výrobky značky Frederique Constant ako stvorené pre vás. Navštívte našu predajňu alebo webovú stránku a vyberte si dokonalý model Frederique Constant pre vás. Vo Varšave sú hodinky tejto značky dostupné za najlepšie ceny!