Táto spoločnosť už mnoho rokov vyrába nadčasové modely, ktoré sú pre mnohých nositeľov týchto hodiniek symbolom luxusu. Hodinky značky Frederique Constant sú ako žiadne iné dôkazom švajčiarskeho hodinárskeho remesla. Čo nám môže táto značka ponúknuť?

Čítať ďalej

Hodinky Ženské Frederique Constant

Aktualizovali sme vaše predplatné.

Frederique Constant je jedinečná značka. Táto spoločnosť už mnoho rokov vyrába nadčasové modely, ktoré sú pre mnohých nositeľov týchto hodiniek symbolom luxusu. Hodinky značky Frederique Constant sú ako žiadne iné dôkazom švajčiarskeho hodinárskeho remesla. Frederique Constant je značka, ktorú možno nazvať manufaktúrou. Jej výrobky majú vlastné mechanizmy montované v halách vlastných tovární a dielní. Pridajte sa k elitnej skupine majiteľov luxusných hodiniek Frederique Constant.

Frederique Constant - história značky

Značka Frederique Constant bola založená v roku 1988 manželským párom Peter Constant Stas a Aletta Françoise Frédérique Stas-Bax. Názov pochádza z kombinácie mien prarodičov zakladateľov. Myšlienka značky bola veľmi jednoduchá: výrobky mali mať klasický, nadčasový dizajn a mali byť synonymom luxusného výrobku. Tieto hodinky sa napriek klasickému dizajnu vyznačujú technickou prepracovanosťou a množstvom detailov. Hodinky Frederique Constant sú preto investíciou, ktorá vydrží roky.

Frederique Constant - najzaujímavejšie modely pre ženy

Jednou z klasickejších verzií, ktoré vyrába značka Frederique Constant, je séria Slimline. Ide o elegantný návrh tejto značky, ktorý je vybavený automatickým alebo quartzovým strojčekom. Výrobca si dal záležať na vysokej kvalite povrchovej úpravy a venoval veľkú pozornosť detailom. Klasické indexy, krásny disk s fázami mesiaca, zafírové sklíčko - to všetko vytvára hodinky, ktoré sa dokonale hodia pre každý elegantný štýl. Modernejšou verziou značky Frederique Constant je séria Constant. Modely tejto série sú inteligentné hodinky, ktoré svojím vzhľadom stále pripomínajú klasické návrhy značky. Výrobcovia dbali aj na tie najmenšie detaily. Ručičky ukazujú nielen čas, ale umožňujú nám aj sledovať úlohy stanovené na daný deň, ktoré vopred zadáme do smartfónu. Hodinky sú vybavené snímačom MotionX, ktorý riadi všetky merania hodiniek. Vďaka tomu vydržia inteligentné hodinky dva roky bez potreby nabíjania!

Predajňa hodiniek Frederique Constant vo Varšave

Ak máte radi elegantný štýl a radi ho podčiarkujete klasickými modelmi hodiniek, potom sú pre vás výrobky Frederique Constant ako stvorené. Navštívte náš obchod alebo webovú stránku a vyberte si ideálny model Frederique Constant pre vás. Vo Varšave sú hodinky tejto značky dostupné za najlepšie ceny!